Gå til hovedindhold

Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646669917
Pris fra 3.895 krtil 5.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.854 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.099 kr 21. maj

Sammenlign priser på Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3895 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark 58D2U0E / High Capacity Black Toner
3.895 kr
Til butik
Lexmark 58D2U0E / High Capacity Black Toner billede

Produktinformation

Ultra High Yield, sort, original, tonerpatron LCCP, LRP, Lexmark Corporate, for Lexmark MS725, MS823, MS825, MS826, MX722, MX725, MX822, MX826

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 58D2U0E
EAN: 0734646669917
Varenr.: 2678593
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Sort 55000 sider Toner 58D2U0E
4.207 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEXMARK Sort Lasertoner (58D2U0E)
4.474 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A
4.525 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexmark Ultra Long Life Corporate
5.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.895 kr3.895 krKøb
2CompuMail DK4.207 kr4.207 krKøb
3Tonerland.dk4.474 kr4.474 krKøb
4InkClub DK4.525 kr4.525 krKøb
5Ultrashop5.749 kr5.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.623 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 4.474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.542 kr.

Den nuværende pris på 3.895 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Lexmark Toner sort, 55 000 sider 58D2U0E Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.895 kr305 kr (8%)
23. maj 20263.590 kr305 kr (8%)
22. maj 20263.895 kr796 kr (26%)
21. maj 20263.099 kr796 kr (20%)
20. maj 20263.895 kr37 kr (1%)
13. maj 20263.932 kr570 kr (17%)
8. maj 20263.362 kr550 kr (14%)
29. apr. 20263.912 kr60 kr (2%)
22. apr. 20263.852 kr299 kr (8%)
18. apr. 20263.553 kr168 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret