Gå til hovedindhold

Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge

XeroxTonere og inkjetpatronerEAN: 0095205617467
Pris fra 716 krtil 1.089 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 373 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 716 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge
716 kr
Til butik
Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge billede

Produktinformation

Sort, original, boks, tonerpatron, for AltaLink C8130, C8135, C8145, C8155, C8170; VersaLink C8170

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 006R01746
EAN: 0095205617467
Varenr.: 3096569
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 Sort 36000 sider Toner 006R01746
772 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xerox Toner Black - C8130/c8135/c8145/c8155
994 kr
Til butik
Xerox Toner Black - C8130/c8135/c8145/c8155 billede

Produktinformation

Original Xerox-formel giver ensartede sorte udskrifter og skarp tekst Højkapacitetspatron producerer op til 36.000 sider, færre udskiftninger Kompatibel med AltaLink C8230, C8235, C8245, C8255, C8270 for nem tilpasning Præcisionstoner holder tæthed ensartet, reducerer genudskrifter og spild Enkeltpakke gør lagerføring enklere og reducerer vedligeholdelsestiden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Toner
Artikel nr.: 006R01746
EAN: 0095205617467
Varenr.: 5011318289
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xerox Toner Cartridge 1 Pc(S)
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK716 kr755 krKøb
2CompuMail DK772 kr772 krKøb
3Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
4Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge

PriceData har fulgt prisen på Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge i 172 dage. Laveste pris i perioden er 716 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 926 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 784 kr.

Den nuværende pris på 716 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Xerox AltaLink C8130/35/45/55/70 - black - original - toner cartridge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026716 kr56 kr (7%)
22. maj 2026772 kr16 kr (2%)
19. maj 2026788 kr1 kr (0%)
17. maj 2026789 kr1 kr (0%)
16. maj 2026788 kr1 kr (0%)
15. maj 2026789 kr1 kr (0%)
14. maj 2026788 kr1 kr (0%)
12. maj 2026789 kr9 kr (1%)
9. maj 2026798 kr6 kr (1%)
2. maj 2026792 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret