Gå til hovedindhold

Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646608862
Pris fra 1.538 krtil 4.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.781 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.536 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark 84C2HKE / High Capacity Black Toner
1.538 kr
Til butik
Lexmark 84C2HKE / High Capacity Black Toner billede

Produktinformation

Højtydende, sort, original, tonerpatron LCCP, LRP, for Lexmark CX725de, CX725dhe, CX725dthe

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 84C2HKE
EAN: 0734646608862
Varenr.: 2540881
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE
1.560 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lexmark 84C2HKE Sort Lasertoner Original
3.395 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexmark Toner Corporate Black 25k
4.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.538 kr1.538 krKøb
2CompuMail DK1.560 kr1.560 krKøb
3Tonerland.dk3.395 kr3.395 krKøb
4Ultrashop4.319 kr4.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.370,25 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 3.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.883 kr.

Den nuværende pris på 1.538 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Lexmark Corporate Sort 25000 sider Toner 84C2HKE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.538 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.539 kr20 kr (1%)
21. maj 20261.559 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.560 kr1.835 kr (54%)
2. maj 20263.395 kr766 kr (29%)
28. apr. 20262.629 kr766 kr (23%)
27. apr. 20263.395 kr766 kr (29%)
24. apr. 20262.629 kr766 kr (23%)
23. apr. 20263.395 kr766 kr (29%)
18. apr. 20262.629 kr1.045 kr (66%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret