Gå til hovedindhold

Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646638036
Pris fra 2.001 krtil 4.940 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.939 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.956 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2001 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark CORPORATE TONER CARTRDIGE BL
2.001 kr
Til butik
Lexmark CORPORATE TONER CARTRDIGE BL billede

Produktinformation

Højtydende, sort, original, tonerpatron Lexmark Corporate, for Lexmark MS321dn, MS421dn, MS521dn, MS621dn, MS622de, MX522dhe, MX622de

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 56F2H0E
EAN: 0734646638036
Varenr.: 2663262
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Sort 15000 sider Toner 56F2H0E
2.047 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron sort - Lexmark 56F2H0E, Original, høj kapacitet
2.299 kr
Til butik
Tonerpatron sort - Lexmark 56F2H0E, Original, høj kapacitet billede

Produktinformation

Pålidelig sort toner til professionelt printFå skarpe, ensartede udskrifter med original Lexmark sort toner. Denne højkapacitets tonerpatron er ideel til kontorer og teams med et større printbehov, hvor driftssikkerhed og tydelig tekst er vigtigt i hverdagen.Fordele ved original toner i høj kapacitetPatronen er udviklet til Lexmark printere og sikrer problemfri drift, ren sort dækning og en lang levetid pr. skift. Med en kapacitet på op til 15.000 sider kan du printe længere mellem udskiftningerne og holde fokus på opgaverne.Mærkekompatibilitet: LexmarkType: Original tonerpatronUdskriftsfarve: SortKapacitet: Høj (XL)Sidekapacitet sort: 15.000 siderPrintteknologi: LaserAntal pr. pakke: 1 stk.Produktfarve: SortEmballagetype: BoksOprindelseslande: Polen, USA, Kina, Mexico...

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Toner
Vægt: 1.1g
EAN: 0734646638036
Varenr.: 1934345
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron sort - Lexmark 56F2H0E, Original, høj kapacitet
2.319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexmark Sort 15000 sider Toner 56F2H0E
2.329 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lexmark Sort Laser Toner (56F2H0E)
2.571 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A
4.039 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lexmark Toner 56F2H0E Sort High Yield Corporate Return
4.940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.001 kr2.001 krKøb
2CompuMail DK2.047 kr2.047 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
5Ultrashop2.329 kr2.329 krKøb
6Tonerland.dk2.571 kr2.571 krKøb
7InkClub DK4.039 kr4.039 krKøb
8Teknikproffset DK4.940 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.956 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 2.072 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.035 kr.

Den nuværende pris på 2.001 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Lexmark Lexmark 56F2H0E Tonerkassette Sort Corporate 56F2H0E Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.001 kr8 kr (0%)
13. maj 20261.993 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.994 kr8 kr (0%)
8. maj 20262.002 kr15 kr (1%)
2. maj 20262.017 kr44 kr (2%)
1. maj 20261.973 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.974 kr47 kr (2%)
17. apr. 20262.021 kr47 kr (2%)
16. apr. 20261.974 kr18 kr (1%)
21. mar. 20261.956 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret