Gå til hovedindhold

Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC

LexipVideospilkonsol – tilbehørEAN: 3760352730327
Pris fra 257 krtil 449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi Controller PC Sort Blå
257 kr
Til butik
Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi Controller PC Sort Blå billede

Produktinformation

Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC

Produktspecifikationer

Mærke: Lexip
Artikel nr.: TSXLXGC0002
EAN: 3760352730327
Varenr.: 1002113926
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC
285 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexip Naruto Shippuden Kakashi Kamui - Wireless Controller - PC
285 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lexip Kakashi Controller Design af Tsume - Naruto Shippuden
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK257 kr257 krKøb
2CS MEGASTORE DK285 kr324 krKøb
3Proshop DK285 kr324 krKøb
4Teknikproffset DK449 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC

PriceData har fulgt prisen på Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC i 55 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Gamepad - trådløs - 2.4 GHz - for PC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026257 kr91 kr (26%)
5. maj 2026348 kr27 kr (8%)
10. apr. 2026321 kr36 kr (13%)
9. apr. 2026285 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret