Gå til hovedindhold

Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital

LexibookVækkeureEAN: 3380743101316
Pris fra 234 krtil 326 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexibook Disney Minnie Mouse Alarm Clock
234 kr
Til butik
Lexibook Disney Minnie Mouse Alarm Clock billede

Produktinformation

Alarmur, elektronisk, skrivebord

Produktspecifikationer

Mærke: Lexibook
Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: RL800MN
EAN: 3380743101316
Varenr.: 3309255
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Minnie Mouse 3D Vækkeur
-20%279 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Minnie Mouse 3D Vækkeur billede

Produktinformation

*Et vidunderligt design med urbasen, der lyser op i et par minutter, når du trykker på toppen af uret * LCD baggrundsbelyst skærm. * Knap til at udløse lydeffekter! * Alarm med 6 valg af ringetoner. * Tryk på toppen af uret for at stoppe alarm

Produktspecifikationer

Mærke: Minnie Mouse
Kategori: Børneure
EAN: 3380743101316
Varenr.: 292-101316
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital
299,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lexibook Minnie 3D digitalt vækkeur og natlampe (RL800MN)
326 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK234 kr273 krKøb
2Eurotoys279 kr279 krKøb
3Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
4Teknikproffset DK326 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital

PriceData har fulgt prisen på Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital i 139 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Lexibook - Minnie Mouse - Vækkeur Med Lys Til Børn - Digital de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026234 kr54 kr (19%)
18. apr. 2026288 kr46 kr (19%)
17. apr. 2026242 kr46 kr (16%)
10. apr. 2026288 kr5 kr (2%)
9. apr. 2026293 kr5 kr (2%)
2. apr. 2026288 kr5 kr (2%)
1. apr. 2026293 kr5 kr (2%)
28. mar. 2026288 kr10 kr (4%)
27. mar. 2026278 kr45 kr (19%)
26. jan. 2026233 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret