Gå til hovedindhold

Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT

VikanKøkkenudstyrEAN: 5705022015814
Pris fra 17,75 krtil 155 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 137,25 kr (89% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Bagepensel, 30 mm, Blød, Blå
-28%17,75 kr
Før 24,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Bagepensel, 30 mm, Blød, Blå billede

Produktinformation

De meget tynde og fine børstehår letter påføringen af f.eks. marinade, æg og glasur. Alternativt kan børsten også bruges til detaljerengøring.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022015814
Varenr.: 590673
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT
-20%19,8 kr
Før 24,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Levnedsmiddelpenslen fra Vikan er en uundværlig hjælper i ethvert køkken eller bagværksted. Den blå pensel er designet med et ergonomisk greb og har en bredde på 3 cm, hvilket gør den velegnet til præcis påføring af marinader, æg og glasur.Penslen er lave...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705022015814
Varenr.: 47429073437009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Madbørste, Vikan, 19,5x3x1,5cm, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm - (10 stk.)
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk17,75 kr17,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten19,8 kr19,8 krKøb
3CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT i 152 dage. Laveste pris i perioden er 17,75 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 17,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Levnedsmiddelpensel, Vikan, blå, polyester/PP/rustfrit stål, 3 cm, bløde børstehår | Børster og koste | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202617,75 kr2,05 kr (10%)
30. maj 202619,8 kr2,05 kr (12%)
23. maj 202617,75 kr2,05 kr (10%)
22. maj 202619,8 kr2,05 kr (12%)
15. maj 202617,75 kr2,05 kr (10%)
14. maj 202619,8 kr2,05 kr (12%)
2. maj 202617,75 kr2,05 kr (10%)
1. maj 202619,8 kr2,05 kr (12%)
18. apr. 202617,75 kr7 kr (28%)
17. apr. 202624,75 kr7 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret