Gå til hovedindhold

Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1"

LenovoTabletcomputereEAN: 0198158756129
Pris fra 3.189 krtil 3.232 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.123 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3189 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1"
3.189 kr
Til butik
Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" billede

Produktinformation

Tablet, Android 15 eller senere, 256 GB UFS card, 11.1" LTPS (3200 x 2000), luna-grå

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablet
Artikel nr.: ZAG60028PL
EAN: 0198158756129
Varenr.: 3417625
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Lenovo Yoga Tab 11,1" 3.2K 256 GB Wi‑Fi 7 - Grå
-20%3.199 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Lenovo Yoga Tab 11,1" 3.2K 256 GB Wi‑Fi 7 - Grå billede

Produktinformation

Oplev underholdning og arbejde i 3.2KLenovo Yoga Tab i farven Luna Grey er skabt til dig, der vil have en elegant og kraftfuld Android‑tablet til streaming, studier og kreativitet. Den 11,1" LTPS‑skærm med 3.2K‑opløsning (3.200 × 2.000), 16:10‑format og op til 144 Hz leverer flydende billeder og flotte detaljer - perfekt til film, spil og læsning. Med den medfølgende pen kan du nemt tage noter og skitsere.Hurtig ydeevne og lang batteritidQualcomm Snapdragon 8 Gen 3 med op til 3,3 GHz og Adreno‑grafik giver høj respons i apps og multitasking. 8 GB LPDDR5x‑hukommelse og 256 GB UFS‑lager sørger for hurtige indlæsninger. Batteriet på 8.860 mAh holder dig kørende i hverdagen, og USB‑C gør opladning enkel.Forbundet og klar til videoMed Wi‑Fi 7 og Bluetooth 5.4 får du moderne trådløs forbindelse. Frontkameraet på 13 MP giver skarpe videoopkald, mens dual bagkamera (13 MP + 2 MP) er klar til noter og hurtige optagelser. Sensorer som gyro, accelerometer og hall‑sensor øger brugervenligheden. Leveres med Android 15 for en opdateret og sikker oplevelse.Skærm: 11,1" LTPS, 3.2K (3.200 × 2.000), 16:10, op til 144 Hz, 600 cd/m²Processor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, boost op til 3,3 GHz, 8 kernerGrafik: Adreno GPUHukommelse: 8 GB LPDDR5xLager: 256 GB UFSOperativsystem: Android 15Trådløst: Wi‑Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4Kamera: 13 MP foran; bag: 13 MP + 2 MPBatteri: 8.860 mAh Li‑ionTilslutning: 1 × USB‑C (USB 3.2 Gen 1)Mål og vægt: H 0,62 cm × B 25,55 cm × D 16,58 cm; 0,458 kgFarve: Luna GreyMedfølger: Stylus-pen...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablets
Vægt: 0.89g
EAN: 0198158756129
Varenr.: 1888290
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Yoga Tab ZAG6 11.1" 256GB 8GB
3.200 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Lenovo Yoga Tab 11,1" 3.2K 256 GB Wi‑Fi 7 - Grå
-20%3.219 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LENOVO Yoga Tab TB311FU (P)
3.232 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.189 kr3.189 krKøb
2Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
3CompuMail DK3.200 kr3.200 krKøb
4Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.232 kr3.232 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1"

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" i 163 dage. Laveste pris i perioden er 3.099 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 3.746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.380 kr.

Den nuværende pris på 3.189 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.189 kr10 kr (0%)
31. maj 20263.199 kr33 kr (1%)
29. maj 20263.232 kr6 kr (0%)
28. maj 20263.238 kr7 kr (0%)
27. maj 20263.245 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.257 kr52 kr (2%)
24. maj 20263.205 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.216 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.228 kr50 kr (2%)
21. maj 20263.178 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret