Gå til hovedindhold

Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå

LenovoMus og trackballsEAN: 0195892126676
Pris fra 153 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151 kr 8. maj

Sammenlign priser på Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå
153 kr
Til butik
Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå billede

Produktinformation

Mus, højre- og venstrehåndet, optisk, 8 knapper, trådløs, Bluetooth 5.3, luna-grå, detailkasse

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Mus
Artikel nr.: GY51S61919
EAN: 0195892126676
Varenr.: 3438069
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Yoga Optisk Trådløs Grå
218 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Yoga mus - trådløs Bluetooth 5.3, 4.000 DPI, grå
299 kr
Til butik
Lenovo Yoga mus - trådløs Bluetooth 5.3, 4.000 DPI, grå billede

Produktinformation

Elegant kontormus med præcis styringLenovo Yoga musen er skabt til effektivt kontorarbejde. Den trådløse forbindelse via Bluetooth 5.3 giver stabil kontrol uden dongle, og den optiske sensor leverer op til 4.000 DPI for hurtig og præcis markørstyring. Det ambidextrous design passer både højre- og venstrehåndede, mens den grå finish matcher moderne arbejdspladser.Praktisk til hverdagens opgaverMusen har 8 trykknapper og et lodret scrollhjul, så du får genveje lige ved hånden. Du kan tilpasse bevægelsesopløsningen med 3 tilstande, så den passer til din skærm og arbejdsmåde. Den kører på 1 × AA-batteri med op til 36 måneders forventet levetid, så du sjældent skal tænke på udskiftning.Form: AmbidextrousFarve: GråForbindelse: Trådløs Bluetooth 5.3 (BLE)Sensor: Optisk, op til 4.000 DPIOpløsnings-tilstande: 3, justerbarKnapper: 8 trykknapper, holdbarhed 5 mio. klikScroll: 1 hjul, vertikal rulningStrømkilde: 1 × AA-batteriForventet batterilevetid: 36 månederDimensioner (H × B × D): 3,85 × 6,35 × 11,76 cmVægt: 88 gUnderstøttede systemer: Windows 11, Windows 10Arbejdstemperatur: 0 – 40 °C; Luftfugtighed: 20 – 95 % RHUSB-C opladning: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.19g
EAN: 0195892126676
Varenr.: 2049153
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Yoga mus - trådløs Bluetooth 5.3, 4.000 DPI, grå
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK153 kr192 krKøb
2CompuMail DK218 kr218 krKøb
3Boligcenter DK299 kr299 krKøb
4Vivas DK319 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå i 121 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Lenovo Yoga - mouse - Bluetooth 5.3 - luna grey - Mus - Optisk - 8 knapper - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026153 kr1 kr (1%)
14. maj 2026152 kr1 kr (1%)
8. maj 2026151 kr49 kr (25%)
1. maj 2026200 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026202 kr4 kr (2%)
25. apr. 2026206 kr55 kr (36%)
20. apr. 2026151 kr39 kr (21%)
19. apr. 2026190 kr15 kr (9%)
18. apr. 2026175 kr15 kr (8%)
17. apr. 2026190 kr39 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret