Gå til hovedindhold

Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort

LenovoKablerEAN: 0193386287360
Pris fra 117 krtil 194 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo USB-kabel 1m Sort
117 kr
Til butik
Lenovo USB-kabel 1m Sort billede

Produktinformation

Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X90U90619
EAN: 0193386287360
Varenr.: 994679870
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo 4X90U90619 USB-kablar 1 m USB C Svart
-20%144 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort
149 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 1 m - Lenovo, sort
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo USB-kabel 1m Sort
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 1 m - Lenovo, sort
169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo USB cable - 1 m
171 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4x90u90619 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort
194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK117 kr117 krKøb
2Teknikproffset DK144 kr193 krKøb
3CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5Ultrashop169 kr169 krKøb
6Vivas DK169 kr238 krKøb
7Proshop DK171 kr210 krKøb
8Dustin DK194 kr280,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lenovo - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - 4K support, USB Power Delivery (5 A, 100 W) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026117 kr1 kr (1%)
27. maj 2026118 kr2 kr (2%)
25. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
24. jan. 2026120 kr8 kr (6%)
23. jan. 2026128 kr3 kr (2%)
21. jan. 2026125 kr2 kr (2%)
20. jan. 2026123 kr1 kr (1%)
19. jan. 2026124 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026125 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret