Gå til hovedindhold

Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W)

AppleKablerEAN: 0195949775390
Pris fra 153 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple USB Type-C kabel 2m Hvid
153 kr
Til butik
Apple USB Type-C kabel 2m Hvid billede

Produktinformation

Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MYQT3ZM/A
EAN: 0195949775390
Varenr.: 1002382835
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 2 m - Apple, hvid, USB 2.0, 240 W PD
-28%189 kr
Før 264 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 2 m - Apple, hvid, USB 2.0, 240 W PD billede

Produktinformation

Apple - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W)Oplev effektiviteten og holdbarheden i Apple USB-C-kablet, et førsteklasses tilbehør, der er designet til at opfylde dine opladnings- og synkroniseringsbehov. Med understøttelse af hurtig opladning via USB Power Delivery på op til 240 W sikrer dette kabel, at dine enheder får strøm på en effektiv måde. Det vævede design øger ikke kun holdbarheden, men forhindrer også sammenfiltring, hvilket gør det til et praktisk valg til daglig brug. Det er kompatibelt med USB- og USB 2.0-standarder og giver problemfri tilslutning til en lang række enheder. Uanset om du er hjemme, på kontoret eller på farten, er dette USB-C-kabel den pålidelige løsning til at holde dine enheder tilsluttet og opladet.Understøttelse af hurtig opladningOplev bekvemmeligheden ved hurtig opladning med Apple USB-C-kablet, der er designet til at give dine enheder strøm hurtigere. Dets understøttelse af USB Power Delivery op til 240 W sikrer, at dine gadgets når fuldt batteri effektivt.Holdbart vævet designDette USB-C-kabel er fremstillet i et robust vævet design, som ikke kun giver øget holdbarhed, men også forhindrer sammenfiltring. Dette designvalg sikrer lang levetid og brugervenlighed, hvilket gør det til et pålideligt valg til hverdagens opladnings- og synkroniseringsbehov.Problemfri synkronisering og opladningApple USB-C-kablet er udviklet til at give en problemfri oplevelse med synkronisering og opladning af dine enheder. Dets kompatibilitet med USB- og USB 2.0-standarder giver mulighed for ubesværet tilslutning til en lang række enheder til både dataoverførsel og strømforsyning.GenereltEgenskaber: USB Power Delivery (240 W)synkronisering og opladninghurtigtopladende supportvævet designLæ...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler
Vægt: 0.09g
EAN: 0195949775390
Varenr.: 1807883
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 2 m - Apple, hvid, USB 2.0, 240 W PD
-26%209 kr
Før 284 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 2 m - Apple, hvid, USB 2.0, 240 W PD billede

Produktinformation

Apple - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W)Oplev effektiviteten og holdbarheden i Apple USB-C-kablet, et førsteklasses tilbehør, der er designet til at opfylde dine opladnings- og synkroniseringsbehov. Med understøttelse af hurtig opladning via USB Power Delivery på op til 240 W sikrer dette kabel, at dine enheder får strøm på en effektiv måde. Det vævede design øger ikke kun holdbarheden, men forhindrer også sammenfiltring, hvilket gør det til et praktisk valg til daglig brug. Det er kompatibelt med USB- og USB 2.0-standarder og giver problemfri tilslutning til en lang række enheder. Uanset om du er hjemme, på kontoret eller på farten, er dette USB-C-kabel den pålidelige løsning til at holde dine enheder tilsluttet og opladet.Understøttelse af hurtig opladningOplev bekvemmeligheden ved hurtig opladning med Apple USB-C-kablet, der er designet til at give dine enheder strøm hurtigere. Dets understøttelse af USB Power Delivery op til 240 W sikrer, at dine gadgets når fuldt batteri effektivt.Holdbart vævet designDette USB-C-kabel er fremstillet i et robust vævet design, som ikke kun giver øget holdbarhed, men også forhindrer sammenfiltring. Dette designvalg sikrer lang levetid og brugervenlighed, hvilket gør det til et pålideligt valg til hverdagens opladnings- og synkroniseringsbehov.Problemfri synkronisering og opladningApple USB-C-kablet er udviklet til at give en problemfri oplevelse med synkronisering og opladning af dine enheder. Dets kompatibilitet med USB- og USB 2.0-standarder giver mulighed for ubesværet tilslutning til en lang række enheder til både dataoverførsel og strømforsyning.GenereltEgenskaber: USB Power Delivery (240 W)synkronisering og opladninghurtigtopladende supportvævet designLængde: 2 mType: USB Type-C kabelForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB / USB 2.0Mål & vægt (forsendelse)Service & Support: 1 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler
Vægt: 0.09g
EAN: 0195949775390
Varenr.: 1807883
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple USB Type-C kabel 2m Hvid
219 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W)
227 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple 240W USB-C Charge Cable (2 m)
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK153 kr153 krKøb
2Boligcenter DK189 kr189 krKøb
3Vivas DK209 kr278 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5CS MEGASTORE DK227 kr266 krKøb
6Proshop DK269 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W)

PriceData har fulgt prisen på Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W) i 157 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Apple - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 2 m - USB Power Delivery (240 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar. 2026153 kr14 kr (8%)
7. mar. 2026167 kr4 kr (2%)
5. mar. 2026163 kr4 kr (2%)
28. jan. 2026167 kr11 kr (7%)
27. dec. 2025156 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret