Gå til hovedindhold

Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå

LenovoHubs og switchesEAN: 0194632496963
Pris fra 157 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 22. maj

Sammenlign priser på Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub Grå
157 kr
Til butik
Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub Grå billede

Produktinformation

Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - Hub - 4 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x USB-C - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: GX90X21431
EAN: 0194632496963
Varenr.: 998113645
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå
173 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub Grå
219 kr
Til butik
Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub Grå billede

Produktinformation

Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub Oplev fleksibiliteten med Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub, der gør det muligt at tilslutte op til fire USB-A enheder samtidig. Denne kompakte hub er ideel til både arbejde og underholdning, og den tilbyder en problemfri m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Øvrigt Computertilbehør
EAN: 0194632496963
Varenr.: 75087
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C hub - Lenovo 4x USB-A, USB 3.2 Gen 2, sort
-34%229 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C hub - Lenovo 4x USB-A, USB 3.2 Gen 2, sort
-33%249 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK157 kr157 krKøb
2Proshop DK173 kr212 krKøb
3Ultrashop219 kr219 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Lenovo USB-C to 4 Port USB-A Hub - hub - 4 ports USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026157 kr2 kr (1%)
22. maj 2026155 kr2 kr (1%)
20. maj 2026157 kr20 kr (11%)
12. maj 2026177 kr13 kr (7%)
10. maj 2026190 kr1 kr (1%)
9. maj 2026191 kr1 kr (1%)
8. maj 2026190 kr1 kr (1%)
7. maj 2026189 kr43 kr (19%)
5. maj 2026232 kr1 kr (0%)
2. maj 2026231 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret