Gå til hovedindhold

Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML

LenovoKufferter og taskerEAN: 0195042194227
Pris fra 157 krtil 229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Urban Laptop Sleeve Case 15.6"
157 kr
Til butik
Lenovo Urban Laptop Sleeve Case 15.6" billede

Produktinformation

Hylster til notebook, 15.6", trækulsgrå, for IdeaPad 1 15; 5 Pro 14; ThinkPad E15 Gen 4; L15 Gen 3; P1 Gen 5; P15v Gen 3; V15; V15 IML

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tasker
Artikel nr.: GX40Z50942
EAN: 0195042194227
Varenr.: 2870926
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Hylster 15.6" Polyester Grå
162 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptop sleeve 15,6" Lenovo Urban - trækulsgrå polyester
199 kr
Til butik
Laptop sleeve 15,6" Lenovo Urban - trækulsgrå polyester billede

Produktinformation

Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6" - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15; 5 Pro 14; ThinkPad E15 Gen 4; L15 Gen 3; P1 Gen 5; P15v Gen 3; V15; V15 IMLGenereltBærerem: RemhåndtagBredde: 40 cmDybde: 3 cmEgenskaber: Vandafvisendegummistøddæmpereanti-skrid-trækkerpude under lynlåsEkstra rum: Tilbehørslomme, polstret laptoprumFarve: TrækulsgråForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 41 cm x 3 cm x 27.5 cm / 390 gHøjde: 27.5 cmLukketype: LynlåslommeNotebook-kompatibilitet: 15.6"Notebook-kompatibilitetsdimensioner: 39.5 cm x 27 cm x 2.8 cmProduktmateriale: PolyesterProdukttype: Hylster til notebookVægt: 288 gProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 1 årOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Lenovo IdeaPad 1 15ADA7 82R1 | Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4 | Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 82QD | Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 82LX | Lenovo IdeaPad 3 15ABA7 82RN | Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR | Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 82KU, 82MF | Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 82R...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Opbevaringer til laptop
Vægt: 0.37g
EAN: 0195042194227
Varenr.: 1813397
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptop sleeve 15,6" Lenovo Urban - trækulsgrå polyester
219 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML
223 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Hylster 15.6 Polyester Grå
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK157 kr196 krKøb
2CompuMail DK162 kr162 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr288 krKøb
5CS MEGASTORE DK223 kr262 krKøb
6Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML i 176 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lenovo Urban Sleeve - Hylster til notebook - 15.6 - trækulsgrå - for IdeaPad 1 15 5 Pro 14 ThinkPad E15 Gen 4 L15 Gen 3 P1 Gen 5 P15v Gen 3 V15 V15 IML de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026157 kr10 kr (7%)
30. apr. 2026147 kr10 kr (6%)
27. mar. 2026157 kr11 kr (8%)
22. mar. 2026146 kr8 kr (5%)
21. mar. 2026154 kr3 kr (2%)
20. mar. 2026157 kr10 kr (7%)
16. mar. 2026147 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026146 kr4 kr (3%)
11. mar. 2026150 kr4 kr (3%)
10. feb. 2026154 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret