Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156756008
Pris fra 2.186 krtil 3.124 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 938 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2186 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 100W USB-C
2.186 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 100W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27qd-40 leverer produktivt arbejde og klare billeder med IPS-panel og integreret USB-C-docking for enkel tilslutning og skånsom visning. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 100W USB-C Power Delivery, USB 3.2-hub, Ethernet Særlige funktioner: HDR10; TÜV Rheinland Eye Comfort 5-Star; 99% sRGB Alsidig farvenøjagtig skærm med USB-C-docking og ergonomiske justeringsmuligheder, som mindsker øjenbelastning og gør multitasking nemmere i kontor- og kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64AAGAT2EU
EAN: 0198156756008
Varenr.: 3387881
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.259 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lenovo 27" skærm ThinkVision T27QD-40
2.314 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 IPS QHD 120 Hz USB-C
-30%2.599 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 IPS QHD 120 Hz USB-C
-30%2.619 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T27qd-40 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.979 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T27qd-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
3.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.186 kr2.186 krKøb
2CompuMail DK2.259 kr2.259 krKøb
3Komplett DK2.314 kr2.314 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.669 krKøb
6Ultrashop2.979 kr2.979 krKøb
7Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.186 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.459 kr.

Den nuværende pris på 2.186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.186 kr73 kr (3%)
27. maj 20262.259 kr29 kr (1%)
9. apr. 20262.230 kr27 kr (1%)
25. mar. 20262.257 kr260 kr (10%)
24. mar. 20262.517 kr260 kr (12%)
27. feb. 20262.257 kr63 kr (3%)
18. feb. 20262.320 kr13 kr (1%)
12. feb. 20262.333 kr25 kr (1%)
30. jan. 20262.358 kr102 kr (4%)
23. jan. 20262.460 kr25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret