Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort

LenovoComputerskærmeEAN: 0196379715482
Pris fra 2.673 krtil 3.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 826 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.448,21 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2673 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision P27q-30 - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS
2.673 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision P27q-30 - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27q-30 monitor leverer præcis farvegengivelse og skarpe detaljer til kreativt arbejde og produktivitet med IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Ergonomiske justeringer; 95% DCI-P3; Anti-reflekterende belægning Ergonomiske justeringer og bred farvedækning giver komfortable lange arbejdsperioder og præcis billedredigering i professionelle workflows.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 63A2GAT1EU
EAN: 0196379715482
Varenr.: 3090486
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P27q-30 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.677 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lenovo ThinkVision P27q-30 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
2.949 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P27q-30 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27q-30 - 27" Quad HD Skærm med Ergonomisk Design Lenovo ThinkVision P27q-30 er en imponerende 27" skærm, der tilbyder en opløsning på 2560 x 1440 pixels. Denne Quad HD skærm med IPS-panel leverer skarpe billeder og en bred

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0196379715482
Varenr.: 49264735650128
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27q-30 QHD IPS 60 Hz
-6%3.099 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27q-30 QHD IPS 60 Hz
-6%3.119 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort
3.289,7 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P27q-30 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.673 kr2.673 krKøb
2CompuMail DK2.677 kr2.677 krKøb
3Geekd2.949 kr2.949 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
6CS MEGASTORE DK3.289,7 kr3.289,7 krKøb
7Ultrashop3.499 kr3.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.448,21 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 2.676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.619 kr.

Den nuværende pris på 2.673 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27q-30 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - ravnsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.673 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.674 kr26 kr (1%)
23. maj 20262.648 kr28 kr (1%)
7. maj 20262.676 kr51 kr (2%)
14. apr. 20262.625 kr19 kr (1%)
13. apr. 20262.644 kr195,79 kr (8%)
11. apr. 20262.448,21 kr195,79 kr (7%)
9. apr. 20262.644 kr1 kr (0%)
8. apr. 20262.645 kr101 kr (4%)
21. mar. 20262.544 kr53 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret