Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort

LenovoComputerskærmeEAN: 0195892096122
Pris fra 1.390 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.337 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1390 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort
1.390 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 63F4MAT1EU
EAN: 0195892096122
Varenr.: 20957392
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P25i-30 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort 100Hz
1.391 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" Lenovo ThinkVision P25i-30 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.391 kr
Til butik
24,5" Lenovo ThinkVision P25i-30 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P25i-30 monitor leverer pålidelig produktivitet og kontorklarhed med et IPS-panel for præcise farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; 99% sRGB; 82% DCI-P3; Justerbar stander (højde, pivot, drejbar, tilt); Anti-refleks Præcis farvegengivelse, ergonomiske justeringer og omfattende tilslutningsmuligheder understøtter komfortable lange arbejdsperioder og effektiv multitasking i professionelle og hjemmekontormiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 63F4MAT1EU
EAN: 0195892096122
Varenr.: 3278208
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P25i-30 25 1920 x 1080 Full HD VGA HD-15 VGA HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skrm
1.567,69 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Lenovo ThinkVision P25i-30 25" IPS Full HD 100 Hz
-20%1.599 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Lenovo ThinkVision P25i-30 25" IPS Full HD 100 Hz
-20%1.619 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.390 kr1.390 krKøb
2CompuMail DK1.391 kr1.391 krKøb
3Proshop DK1.391 kr1.391 krKøb
4Ultrashop1.567,69 kr1.567,69 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.098 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.593 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.385 kr.

Den nuværende pris på 1.390 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Lenovo ThinkVision P25i-30 - LED-skærm - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.390 kr17 kr (1%)
29. maj 20261.373 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.382 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.373 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.381 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.391 kr18 kr (1%)
17. maj 20261.373 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.381 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.382 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret