Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156604378
Pris fra 1.773 krtil 2.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 846 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.719 kr 28. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1773 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo ThinkVision P24Q-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS
1.773 kr
Til butik
24" Lenovo ThinkVision P24Q-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P24Q-40 monitor leverer præcis IPS-farvegengivelse og ergonomisk justerbarhed til produktivitet og indholdsproduktion. Størrelse: 24" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: HDR10; 99% sRGB (CIE 1931); 99% BT.709 (CIE 1931); 300 cd/m² brightness; Height, pivot, swivel, tilt adjustments Konsistent farvegengivelse, høj lysstyrke og ergonomiske justeringer gør lange redigerings- og kontorsessioner mere præcise og komfortable.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64B2GAT1EU
EAN: 0198156604378
Varenr.: 3397847
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz
1.946 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 23,8" Lenovo ThinkVision P24q-40 - QHD IPS, 120 Hz, sort
-12%2.199 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 23,8" Lenovo ThinkVision P24q-40 - QHD IPS, 120 Hz, sort billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P24Q-40. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbygget USB-hub. VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: SortDisplayAntirefleksskærm: JaBerøringsskærm: IngenFarvedybde: 8 BitFarveområde: 99%HD-type: Quad HDHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10 (HDR10)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKontrastforhold (dynamisk): 3000000:1Kontrastforhold (typisk): 1500:1LED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 120 HzNaturligt aspektforhold: 16:9Paneltype: IPSPixel pitch: 02058 x 02058 mmPixeltæthed: 80 ppiResponstid: 6 msResponstid (hurtig): 4 msSkærm diagonal: 60,5 cm (23.8")Skærm form: FladSkærmens lysstyrke (typisk): 300 cd/m²Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixelSkærmteknologi: LCDsRGB-dækning (typisk): 99%Synlig størrelse, horisontal: 53,5 cmSynlig størrelse, vertikal: 31,1 cmSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal: 178°Type af baggrundslys: W-LEDVis antal farver: 16.7 millioner farver<...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 8.03g
EAN: 0198156604378
Varenr.: 1815155
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 23,8" Lenovo ThinkVision P24q-40 - QHD IPS, 120 Hz, sort
-12%2.219 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision P24q-40 23.8 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
2.274 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P24Q-40 24 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.773 kr1.773 krKøb
2CompuMail DK1.946 kr1.946 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
5Dustin DK2.274 kr2.360,25 krKøb
6Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.719 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.951 kr.

Den nuværende pris på 1.773 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Lenovo ThinkVision P24Q-40 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.773 kr46 kr (3%)
2. jun. 20261.727 kr46 kr (3%)
30. maj 20261.773 kr46 kr (3%)
29. maj 20261.727 kr8 kr (0%)
28. maj 20261.719 kr55 kr (3%)
27. maj 20261.774 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.773 kr46 kr (3%)
25. maj 20261.727 kr46 kr (3%)
22. maj 20261.773 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.774 kr28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret