Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198157471900
Pris fra 1.374 krtil 2.279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 905 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1374 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision E27q-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
-45%1.374 kr
Før 2.495,84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Thinkvision E27q-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

27-tommer QHD (2560×1440) IPS-panel giver skarpere billeder og mere plads 100 Hz opdateringshastighed med GTG (gray-to-gray) responstid reducerer bevægelsesslør 99 % sRGB og 350 cd/m2 lysstyrke giver pålidelig farvegengivelse og læsbarhed Integrerede stereohøjttalere gør medier og møder hørbare uden ekstraudstyr Ergonomisk stativ med 155 mm højdejustering, pivot, drej, VESA og kabelhåndtering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 64BDGAT4EU
EAN: 0198157471900
Varenr.: 5020067273
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
1.568 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision E27Q-40 - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS
1.568 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision E27Q-40 - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision E27Q-40 monitor leverer klare, farvenøjagtige billeder og ergonomisk fleksibilitet til produktivt kontorarbejde, med IPS-panel for konsistente betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: 99% sRGB; 350 cd/m² lysstyrke; Indbyggede 2 x 2W højttalere; Justerbar stander med højde, pivot, tilt og drej; Antirefleks; Flimmerreduktion Balanceret farvenøjagtighed, justerbar ergonomi og integrerede højttalere gør denne skærm til et praktisk valg for fokuseret arbejde, multitasking og længerevarende brug uden at gå på kompromis med komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64BDGAT4EU
EAN: 0198157471900
Varenr.: 3417271
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision E27q-40 Quad HD IPS 100 Hz - Sort
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision E27q-40 Quad HD IPS 100 Hz - Sort
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision E27Q-40 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
2.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
2CompuMail DK1.568 kr1.568 krKøb
3Proshop DK1.568 kr1.568 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Ultrashop2.279 kr2.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz i 143 dage. Den nuværende pris er 1.374 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lenovo ThinkVision E27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. jan. 20261.374 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret