Gå til hovedindhold

Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962459
Pris fra 1.645 krtil 2.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 574 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.524 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1645 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
1.645 kr
Til butik
Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2425D - LED-skærm - 24" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2425D
EAN: 5397184962459
Varenr.: 1003268028
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 24 Plus P2425D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C
1.682 kr
Til butik
Dell Pro 24 Plus P2425D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C billede

Produktinformation

Dell Pro 24 Plus P2425D monitor leverer skarpt, farvenøjagtigt arbejde til kontor- og kreative workflows med en IPS-panel og ergonomiske justeringer. Størrelse: 24" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub, USB-C med 15W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: Blinkfri; Lavt blåt lys; 99% sRGB; Højde/pivot/drejbar/tilt; 3-sidet kantløs design; USB 3.2 Gen 1 hub Ergonomiske justeringer, nøjagtige farver og bred tilslutning muliggør komfortabel, effektiv multitasking og pålideligt farvearbejde til kontor- og kreative opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2425D
EAN: 5397184962459
Varenr.: 3353441
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro Plus P2425d 24 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
1.749 kr
Til butik
Dell Pro Plus P2425d 24 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

24" QHD (2560 x 1440) IPS-panel giver skarpere tekst og mere plads 99 % sRGB og 5 ms responstid leverer nøjagtige farver til gennemsyn Justerbart stativ, pivot og VESA-beslag muliggør ergonomiske opsætninger Indbygget USB-hub og USB-C med 15 W PD forenkler tilslutning af enheder Flimmerfri visning, lavt blåt lys og antirefleks reducerer øjentræthed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-P2425D
EAN: 5397184962459
Varenr.: 5020046301
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
2.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Dell Pro Plus P2425D - QHD IPS, 100 Hz, sort/sølv
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Dell Pro Plus P2425D - QHD IPS, 100 Hz, sort/sølv
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.645 kr1.645 krKøb
2Proshop DK1.682 kr1.682 krKøb
3Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb
4Ultrashop2.019 kr2.019 krKøb
5Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.524 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.683 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.615 kr.

Den nuværende pris på 1.645 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Dell Pro 24 Plus QHD Monitor P2425D 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.645 kr4 kr (0%)
28. maj 20261.641 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.645 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.641 kr37 kr (2%)
18. maj 20261.604 kr41 kr (2%)
17. maj 20261.645 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.643 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.645 kr32 kr (2%)
11. maj 20261.613 kr8 kr (0%)
10. maj 20261.621 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret