Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B

Lenovo preownedEAN: 5711802732055
Pris fra 2.779 krtil 3.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2779 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14 i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
2.779 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14 i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U Oplev den kraftfulde Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8, der kombinerer effektivitet og design i en slank, robust bærbar. Udrustet med en Intel Core i5-10210U processor, 8GB RAM og en 256GB SSD, sikrer denne bærb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer
EAN: 5711802732055
Varenr.: 106923
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
2.890 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8  - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 6, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/X1G8/I5/8/256/W11P/NOR/B
EAN: 5711802732055
Varenr.: 1003540772
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-23%3.399 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro - (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 6, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade BMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 1.99g
EAN: 5711802732055
Varenr.: 1818601
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-23%3.419 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.779 kr2.779 krKøb
2CompuMail DK2.890 kr2.890 krKøb
3Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
4Vivas DK3.419 kr3.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B i 68 dage. Laveste pris i perioden er 2.779 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.032 kr.

Den nuværende pris på 2.779 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.779 kr70 kr (2%)
25. maj 20262.849 kr119 kr (4%)
24. maj 20262.968 kr119 kr (4%)
20. maj 20262.849 kr119 kr (4%)
18. maj 20262.968 kr119 kr (4%)
16. maj 20262.849 kr119 kr (4%)
15. maj 20262.968 kr119 kr (4%)
14. maj 20262.849 kr80 kr (3%)
28. apr. 20262.929 kr118 kr (4%)
27. apr. 20263.047 kr118 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret