Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B

Lenovo preownedEAN: 5711802709521
Pris fra 3.379 krtil 4.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3379 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad L15 15.6 i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
3.379 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad L15 15.6 i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U Opdag kraften i Lenovo ThinkPad L15, en bærbar computer designet til både professionelle og studerende. Denne model er udstyret med en Intel Core i5-10210U processor, 8GB RAM og 256GB SSD, hvilket sikrer hurtig ydeevne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802709521
Varenr.: 127815
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
3.515 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L15  - Intel Core i5 - 10210U / op til 4 GHz - Win 11 Pro - AMD Radeon Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 15.6" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 6, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/L15G1/I5/8/256/W11P/NOR/B
EAN: 5711802709521
Varenr.: 1002568522
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U 8/256 GB - Windows 11 Pro - (Nordisk) (RENOVERET)
-19%4.199 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U 8/256 GB - Windows 11 Pro - (Nordisk) (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L15 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4 GHz - Win 11 Pro - AMD Radeon Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 15.6" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 6, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade BMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.74g
EAN: 5711802709521
Varenr.: 2107003
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U 8/256 GB - Windows 11 Pro - (Nordisk) (RENOVERET)
-19%4.219 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.379 kr3.379 krKøb
2CompuMail DK3.515 kr3.515 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B i 67 dage. Laveste pris i perioden er 3.379 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.905 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.654 kr.

Den nuværende pris på 3.379 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.379 kr70 kr (2%)
25. maj 20263.449 kr144 kr (4%)
24. maj 20263.593 kr144 kr (4%)
21. maj 20263.449 kr144 kr (4%)
20. maj 20263.593 kr156 kr (4%)
18. maj 20263.749 kr150 kr (4%)
28. apr. 20263.599 kr150 kr (4%)
27. apr. 20263.749 kr150 kr (4%)
24. apr. 20263.599 kr150 kr (4%)
23. apr. 20263.749 kr150 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret