Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C

Lenovo preownedEAN: 5711802733236
Pris fra 2.699 krtil 3.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad L15 15.6 i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C
2.699 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad L15 15.6 i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L15 15.6" - i5-10210U Oplev pålideligheden og ydeevnen med Lenovo ThinkPad L15, en bærbar computer designet til erhvervslivet. Udrustet med en kraftfuld Intel Core i5-10210U processor, 8 GB RAM og en 256 GB SSD, sikrer denne enhed hurtig a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802733236
Varenr.: 127833
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C
2.812 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L15  - Intel Core i5 - 10210U / op til 4 GHz - Win 11 Pro - AMD Radeon Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 15.6" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 6, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/L15G1/I5/8/256/W11P/NOR/C
EAN: 5711802733236
Varenr.: 1003586141
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U 8/256 GB - Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-28%3.299 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U 8/256 GB - Windows 11 Pro - (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L15 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4 GHz - Win 11 Pro - AMD Radeon Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 15.6" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 6, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade CMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.64g
EAN: 5711802733236
Varenr.: 2106930
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad L15 15,6" i5-10210U 8/256 GB - Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-28%3.319 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
2CompuMail DK2.812 kr2.812 krKøb
3Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
4Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C i 67 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.593 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.097 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Lenovo ThinkPad L15 15.6" i5-10210U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.699 kr80 kr (3%)
25. maj 20262.779 kr111 kr (4%)
24. maj 20262.890 kr41 kr (1%)
20. maj 20262.849 kr119 kr (4%)
18. maj 20262.968 kr119 kr (4%)
9. maj 20262.849 kr80 kr (3%)
7. maj 20262.929 kr70 kr (2%)
28. apr. 20262.999 kr125 kr (4%)
27. apr. 20263.124 kr125 kr (4%)
24. apr. 20262.999 kr125 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret