Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET)

Lenovo preownedBærbare computereEAN: 5711802710251
Pris fra 2.109 krtil 2.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2109 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
2.109 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7  - Intel Core i5 - 8365U / op til 4.1 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 5, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/X1G7/I5/8/256/W11P/NOR/B
EAN: 5711802710251
Varenr.: 1002597157
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14 i5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
2.119 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14 i5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14 Oplev det ultimative inden for bærbare computere med Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7. Udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-8365U processor, 8 GB RAM og 256 GB SSD, tilbyder denne elegante og letvægts laptop lynhurtig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802710251
Varenr.: 106943
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-24%2.499 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 - Intel Core i5 - 8365U / op til 4.1 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 5, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade BMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 1.91g
EAN: 5711802710251
Varenr.: 1831523

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.109 kr2.109 krKøb
2Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET) i 68 dage. Laveste pris i perioden er 2.109 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.425 kr.

Den nuværende pris på 2.109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8365U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro - (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.109 kr78 kr (4%)
16. maj 20262.187 kr78 kr (3%)
8. maj 20262.265 kr78 kr (3%)
22. apr. 20262.343 kr56 kr (2%)
13. apr. 20262.399 kr100 kr (4%)
11. apr. 20262.499 kr50 kr (2%)
8. apr. 20262.549 kr106 kr (4%)
7. apr. 20262.655 kr106 kr (4%)
28. mar. 20262.549 kr150 kr (6%)
27. mar. 20262.699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret