Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C

Lenovo preownedEAN: 5711802745055
Pris fra 1.797 krtil 2.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 422 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1797 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C
1.797 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7  - Intel Core i5 - 8265U / op til 3.9 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 5, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/X1G7/I5/8/256/W11P/NOR/C
EAN: 5711802745055
Varenr.: 1004100667
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14 i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C
1.799 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14 i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" Oplev den ultimative bærbare oplevelse med Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7. Udrustet med en kraftfuld Intel Core i5-8265U processor, 8 GB RAM og 256 GB SSD, tilbyder denne letvægts laptop en flydende og effektiv ydeevne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer
EAN: 5711802745055
Varenr.: 127856
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro - (Nordisk) (RENOVERET)
-21%2.199 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro - (Nordisk) (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 - Intel Core i5 - 8265U / op til 3.9 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 - Wi-Fi 5, Bluetooth - sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade CMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 1.86g
EAN: 5711802745055
Varenr.: 2107014
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro - (Nordisk) (RENOVERET)
-21%2.219 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.797 kr1.797 krKøb
2Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C i 66 dage. Laveste pris i perioden er 1.797 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 2.343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.031 kr.

Den nuværende pris på 1.797 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 14" i5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.797 kr77 kr (4%)
6. maj 20261.874 kr79 kr (4%)
22. apr. 20261.953 kr77 kr (4%)
16. apr. 20262.030 kr157 kr (7%)
11. apr. 20262.187 kr156 kr (7%)
29. mar. 20262.343 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret