Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C

Lenovo preownedEAN: 5711802707497
Pris fra 1.874 krtil 2.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 345 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1874 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C
1.874 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L590 - Intel Core i5 - 8265U / op til 3.9 GHz - Win 11 Pro 64-bit - UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet, Bluetooth - Wi-Fi - sort - kbd: nordisk - Preowned Grade C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/L590/I5/8/256/W11P/NOR/C
EAN: 5711802707497
Varenr.: 1002932424
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad L590 15.6 I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C
1.879 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad L590 15.6 I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C billede

Produktinformation

LENOVO TP L590 I5-8265U 8GB 256GB W11P Oplev effektivitet og pålidelighed med Lenovo TP L590, som er udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-8265U processor. Denne bærbare computer tilbyder 8 GB RAM og en hurtig 256 GB SSD, der sikrer hurtig opstart og gl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802707497
Varenr.: 127822
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad L590 15,6" i5-8265U 8/256 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-33%2.199 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad L590 15,6" i5-8265U 8/256 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad L590 - Intel Core i5 - 8265U / op til 3.9 GHz - Win 11 Pro 64-bit - UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet, Bluetooth - Wi-Fi - sort - kbd: nordisk - Preowned Grade CMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.8g
EAN: 5711802707497
Varenr.: 2107015
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad L590 15,6" i5-8265U 8/256 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-33%2.219 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.874 kr1.874 krKøb
2Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C i 66 dage. Laveste pris i perioden er 1.874 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.228 kr.

Den nuværende pris på 1.874 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Lenovo ThinkPad L590 15.6" I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.874 kr79 kr (4%)
8. maj 20261.953 kr77 kr (4%)
1. maj 20262.030 kr79 kr (4%)
22. apr. 20262.109 kr78 kr (4%)
11. apr. 20262.187 kr142 kr (6%)
9. apr. 20262.329 kr70 kr (3%)
8. apr. 20262.399 kr100 kr (4%)
7. apr. 20262.499 kr100 kr (4%)
1. apr. 20262.399 kr100 kr (4%)
29. mar. 20262.499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret