Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0195042227864
Pris fra 2.455 krtil 4.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.044 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.446 kr 9. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2455 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tiny-in-One 27 - 2560x1440 (QHD) - 60Hz
2.455 kr
Til butik
Lenovo Tiny-in-One 27 - 2560x1440 (QHD) - 60Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 monitor tilbyder praktisk produktivitet og nemt samarbejde med integreret USB-hub, RGBIR-kamera og ergonomiske justeringsmuligheder til fleksible kontor- og mødeomgivelser. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Tilslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: USB 3.1 Gen 1 hub; dobbelt array mikrofon; RGBIR-kamera; TCO Certified Kombinationen af klar billedgengivelse, indbyggede samarbejdsværktøjer og ergonomiske justeringer effektiviserer møder og daglige kontoropgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 11JHRAT1EU
EAN: 0195042227864
Varenr.: 2888899
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.677 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
2.801 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LED, Responst

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0195042227864
Varenr.: 49264731357520
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 - 2560 × 1440, 60 Hz, HDMI/DisplayPort
-24%3.099 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 - 2560 × 1440, 60 Hz, HDMI/DisplayPort
-24%3.119 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo ThinkVision Tiny-in-One 27 – 27" WQHD-skærm
3.946 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkcentre Tio27 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz 27 tommer
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.455 kr2.455 krKøb
2CompuMail DK2.677 kr2.677 krKøb
3Geekd2.801 kr2.801 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.169 krKøb
6Ultrashop3.499 kr3.499 krKøb
7Teknikproffset DK3.946 kr4.025 krKøb
8Dustin DK4.499 kr4.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.446 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 3.055 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.753 kr.

Den nuværende pris på 2.455 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.455 kr17 kr (1%)
1. jun. 20262.472 kr82 kr (3%)
31. maj 20262.554 kr104 kr (4%)
30. maj 20262.450 kr44 kr (2%)
29. maj 20262.494 kr44 kr (2%)
28. maj 20262.538 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.549 kr90 kr (4%)
22. maj 20262.459 kr55 kr (2%)
21. maj 20262.514 kr44 kr (2%)
20. maj 20262.558 kr99 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret