Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)

LenovoIsenkramEAN: 0198154556426
Pris fra 8.020 krtil 9.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 999 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.790 kr 22. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8020 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD AIO Core i5 I5-13420H 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
8.020 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD AIO Core i5 I5-13420H 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 12SD003EMX
EAN: 0198154556426
Varenr.: 1002326971
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)
8.140 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 - all-in-one Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 256 GB - LED 23.8" - Nordic
8.531 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 - all-in-one Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 256 GB - LED 23.8" - Nordic billede

Produktinformation

Alt-i-én med monitorstander, Core i5 13420H / op til 4.6 GHz, RAM 16 GB, SSD 256 GB, TCG Opal Encryption 2, NVMe, UHD Graphics, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Win 11 Pro, skærm: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz, tastatur: Nordisk, luna-grå, Lenovo TopSeller, med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Stationaer All In One
Artikel nr.: 12SD003EMX
EAN: 0198154556426
Varenr.: 3295940
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkcentre Neo 50a G5 Intel Core I5 16gb 256gb 23.8 tommer
8.749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO - i5, 16 GB, 256 GB, 23,8" FHD 100 Hz - Windows 11 Pro
-13%8.999 kr
Før 10.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO - i5, 16 GB, 256 GB, 23,8" FHD 100 Hz - Windows 11 Pro
-13%9.019 kr
Før 10.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.020 kr8.020 krKøb
2CS MEGASTORE DK8.140 kr8.140 krKøb
3Proshop DK8.531 kr8.531 krKøb
4Dustin DK8.749 kr8.835,25 krKøb
5Boligcenter DK8.999 kr8.999 krKøb
6Vivas DK9.019 kr9.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) i 122 dage. Laveste pris i perioden er 7.790 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 8.363 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.960 kr.

Den nuværende pris på 8.020 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 12SD - Alt-i-én med monitorstander - Core i5 13420H / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - skærm: LED 23.8 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - tastatur: Nordisk - luna-grå - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20268.020 kr305 kr (4%)
29. maj 20268.325 kr37 kr (0%)
28. maj 20268.362 kr1 kr (0%)
27. maj 20268.363 kr459 kr (6%)
26. maj 20267.904 kr77 kr (1%)
25. maj 20267.827 kr38 kr (0%)
24. maj 20267.865 kr1 kr (0%)
23. maj 20267.864 kr74 kr (1%)
22. maj 20267.790 kr37 kr (0%)
20. maj 20267.827 kr77 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret