Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support

LenovoIsenkramEAN: 0198153567355
Pris fra 6.577 krtil 7.229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 652 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.247 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6577 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Tiny Core i5 I5-14400T 16GB 512GB Intel UHD Graphics 730 Windows 11 Pro
6.577 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Tiny Core i5 I5-14400T 16GB 512GB Intel UHD Graphics 730 Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 12TD000GMX
EAN: 0198153567355
Varenr.: 1003680390
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support
6.707 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stationær PC Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 i5-14400T 16GB 512GB Windows 11 Pro
-5%7.199 kr
Før 7.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stationær PC Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 i5-14400T 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite SupportHøjtydende business-desktop der passer overalt, selv vandret placeretGenereltBundled Services: 3 Years Lenovo Onsite SupportEmbedded Security: Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security ChipFarve: SortIndbygget udstyr: HøjttalerLokalisering: Sprog: EngelskNordisk / region: DanmarkFinlandSverigeNorgeProduktmodel: LilleType: Personal computerProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 10-coreChipsættype: Intel Q670Clock-frekvens: 1.5 GHz (P-kerne) / 1.1 GHz (E-kerne)CPU: Intel Core i5 (14. Gen) i5-14400TMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 4.5 GHz (P-kerne) / 3.2 GHz (E-kerne)CachehukommelseCache pr. processor: 20 MBInstalleret størrelse: 20 MBRAMEffektiv hukommelseshastighed: 4800 MT/sEgenskaber: Dobbelt kanal hukommelses arkitekturHoldere: 2 (Total) / 1 (ubrugt)Installeret størrelse: 16 GB (installeret) / 64 GB (maks.)Konfigureringsegensk...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Stationære PCer
Vægt: 3.63g
EAN: 0198153567355
Varenr.: 1970184
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stationær PC Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 i5-14400T 16GB 512GB Windows 11 Pro
-5%7.219 kr
Før 7.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Tiny Core i5 I5-14400T 16GB 512GB Intel UHD Graphics 730 Windows 11 Pro
7.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.577 kr6.577 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.707 kr6.707 krKøb
3Boligcenter DK7.199 kr7.199 krKøb
4Vivas DK7.219 kr7.288 krKøb
5Ultrashop7.229 kr7.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.249 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 7.003 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.569 kr.

Den nuværende pris på 6.577 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i5 i5-14400T / op til 4.5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.577 kr36 kr (1%)
28. maj 20266.613 kr1 kr (0%)
27. maj 20266.614 kr37 kr (1%)
26. maj 20266.651 kr37 kr (1%)
24. maj 20266.688 kr36 kr (1%)
23. maj 20266.724 kr1 kr (0%)
22. maj 20266.725 kr36 kr (1%)
21. maj 20266.761 kr1 kr (0%)
20. maj 20266.762 kr36 kr (1%)
19. maj 20266.798 kr205 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret