Gå til hovedindhold

Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå

LenovoTabletcomputereEAN: 0197530284618
Pris fra 1.838 krtil 2.838 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.809 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1838 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tab Plus ZADX 11.5" 8GB 128GB Grå
1.838 kr
Til butik
Lenovo Tab Plus ZADX 11.5" 8GB 128GB Grå billede

Produktinformation

Lenovo Tab Plus - Wifi Tablet - 8GB Ram - 128GB lagring - Luna Grå

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZADX0091SE
EAN: 0197530284618
Varenr.: 1002305773
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Tab Plus ZADX 11.5 8GB 128GB Grå
2.219 kr
Til butik
Lenovo Tab Plus ZADX 11.5 8GB 128GB Grå billede

Produktinformation

Lenovo Tab Plus ZADX 11.5 - 8GB RAM, 128GB Lagring - Grå Oplev en ny dimension af underholdning med Lenovo Tab Plus ZADX 11.5. Denne stilfulde tablet leveres med en imponerende 11,5 tommer skærm, der bringer dine favoritter til live med knivskarpe billede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Forside
EAN: 0197530284618
Varenr.: 46024
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tab Plus 128GB - Luna Grey
2.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Android tablet Lenovo Tab Plus 11,5" 8GB/128GB - Luna grå
-7%2.699 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Android tablet Lenovo Tab Plus 11,5" 8GB/128GB - Luna grå
-7%2.719 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå
2.838 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.838 kr1.838 krKøb
2Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb
3Proshop DK2.299 kr2.299 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb
6Superprice.dk2.838 kr2.838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.710 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 2.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.822 kr.

Den nuværende pris på 1.838 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Lenovo Tab Plus Mediatek 128 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.838 kr9 kr (0%)
29. maj 20261.847 kr27 kr (1%)
26. maj 20261.820 kr9 kr (0%)
25. maj 20261.829 kr9 kr (0%)
24. maj 20261.838 kr19 kr (1%)
23. maj 20261.857 kr9 kr (0%)
21. maj 20261.848 kr9 kr (0%)
20. maj 20261.839 kr9 kr (0%)
19. maj 20261.848 kr9 kr (0%)
18. maj 20261.857 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret