Gå til hovedindhold

Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0195892018230
Pris fra 343 krtil 561 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V
343 kr
Til butik
Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Webkamera
Farve: 3
Artikel nr.: 4XC1D66055
EAN: 0195892018230
Varenr.: 7723851
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Performance FHD Webcam - webcam
343 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Performance FHD 1920 x 1080 Webcam
344 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam Full HD - Lenovo Performance FHD 1080p (fortrådet)
-14%419 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam Full HD - Lenovo Performance FHD 1080p (fortrådet)
-14%439 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Performance FHD 1920 x 1080 Webcam
439 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lenovo Performance FHD webcam, 1920 x 1080 pixels, USB-C, sort
457 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo Performance FHD-webkamera – et
508 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Performance Fhd Webcam
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb
2Proshop DK343 kr382 krKøb
3CompuMail DK344 kr344 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr508 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb
7WATTOO.DK457 kr457 krKøb
8Teknikproffset DK508 kr557 krKøb
9Dustin DK561 kr647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V i 159 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 32 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Lenovo Performance FHD - Webcam - panonering / hældningsvinkel - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026343 kr4 kr (1%)
20. apr. 2026339 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026340 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026341 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026342 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026343 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026346 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026347 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026348 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026347 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret