Gå til hovedindhold

Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey

LenovoTabletcomputereEAN: 0198157039148
Pris fra 1.825 krtil 2.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.529 kr 1. maj

Sammenlign priser på Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1825 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PAD LENOVO IDEA TAB 11 2.5K
1.825 kr
Til butik
PAD LENOVO IDEA TAB 11 2.5K billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 473453
EAN: 0198157039148
Varenr.: 1003964493
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Idea Tab ZAFR 11 256GB 8GB
1.919 kr
Til butik
Lenovo Idea Tab ZAFR 11 256GB 8GB billede

Produktinformation

Lenovo Idea Tab Mediatek - 256 GB, 11,8" Wi-Fi Tablet Oplev kraften og alsidigheden ved Lenovo Idea Tab Mediatek. Denne stilfulde tablet tilbyder en imponerende 256 GB lagringsplads, så du kan gemme dine vigtigste filer, billeder og videoer uden besvæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 0198157039148
Varenr.: 110935
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Lenovo IdeaTab 11" 256 GB Wi‑Fi - Android 15 (Grå)
-12%2.299 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Lenovo IdeaTab 11" 256 GB Wi‑Fi - Android 15 (Grå) billede

Produktinformation

Lenovo Idea Tab . Skærm diagonal: 27,9 cm (11"), Skærmopløsning: 2560 x 1600 pixel, Skærmteknologi: LED. Intern lagerkapacitet: 256 GB. Processorserie: Mediatek, Processormodel: Dimensity 6300. Intern hukommelse: 8 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 8 MP, Bagkamera type: Enkelt kamera, Front kamera opløsning (numerisk): 5 MP. Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Indbygget kortlæser. Vægt: 480 g. Operativsystem installeret: Android 15. Produktfarve: GråDisplayHD-type: WQXGALED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 90 HzNaturligt aspektforhold: 16:10Paneltype: IPSSkærm diagonal: 27,9 cm (11")Skærmens lysstyrke: 500 cd/m²Skærmopløsning: 2560 x 1600 pixelSkærmteknologi: LEDProcessorProcessorkerner: 8Processormodel: Dimensity 6300Processorproducent: MediaTekProcessorserie: MediatekHukommelseIntern hukommelse: 8 GBIntern hukommelsestype: LPDDR4x-SDRAMLagringIndbygget kortlæser: JaIntern lagerkapacitet: 256 GBKompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)Lagermedie: UFSGrafikGrafikadapter: Mali-G57 MC2Grafikadapter familie: ARMLydAntal indbyggede højttalere: 4

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 0.8g
EAN: 0198157039148
Varenr.: 1949672
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Lenovo IdeaTab 11" 256 GB Wi‑Fi - Android 15 (Grå)
-11%2.319 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.825 kr1.825 krKøb
2Ultrashop1.919 kr1.919 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey

PriceData har fulgt prisen på Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.440 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.697 kr.

Den nuværende pris på 1.825 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tablet Lenovo Idea Tab 11" 2.5K 8 GB/256 GB Wi‑Fi 5 - Luna Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.825 kr8 kr (0%)
1. jun. 20261.833 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.834 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.833 kr6 kr (0%)
14. maj 20261.839 kr17 kr (1%)
13. maj 20261.822 kr23 kr (1%)
12. maj 20261.799 kr23 kr (1%)
3. maj 20261.822 kr98 kr (6%)
2. maj 20261.724 kr195 kr (13%)
1. maj 20261.529 kr204 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret