Gå til hovedindhold

Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå

LenovoTabletcomputereEAN: 0198153749089
Pris fra 2.665,4 krtil 4.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.453,6 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.651,34 kr 20. maj

Sammenlign priser på Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2665.4 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå
2.665,4 kr
Til butik
Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android Tablets
Farve: 1
Artikel nr.: ZAE40020SE
EAN: 0198153749089
Varenr.: 21878462
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 12.7" 256GB 8GB
2.804 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 12.7 256GB 8GB
3.299 kr
Til butik
Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 12.7 256GB 8GB billede

Produktinformation

New-Idea Tab Pro 256GB Oplev den imponerende ydeevne og alsidighed med New-Idea Tab Pro 256GB. Dette kraftfulde tablet er designet til både arbejde og underholdning, så du kan holde dig produktiv og underholdt, uanset hvor du er. Med en generøs lagringska...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 0198153749089
Varenr.: 85586
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Idea Tab Pro 256GB - Luna Grey
3.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Android tablet Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 12,7" 256 GB/8 GB - luna-grå
-9%4.099 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Android tablet Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 12,7" 256 GB/8 GB - luna-grå
-9%4.119 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.665,4 kr2.665,4 krKøb
2CompuMail DK2.804 kr2.804 krKøb
3Ultrashop3.299 kr3.299 krKøb
4Proshop DK3.599 kr3.599 krKøb
5Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
6Vivas DK4.119 kr4.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 3.205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.822 kr.

Den nuværende pris på 2.665,4 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Lenovo Idea Tab Pro ZAE4 - Tablet - Android 14 eller senere - 256 GB UFS card - 12.7 LTPS (2944 x 1840) - microSD indgang - luna-grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.665,4 kr6,25 kr (0%)
28. maj 20262.659,15 kr4,47 kr (0%)
24. maj 20262.654,68 kr3,34 kr (0%)
20. maj 20262.651,34 kr172,66 kr (6%)
19. maj 20262.824 kr12 kr (0%)
16. maj 20262.836 kr22 kr (1%)
15. maj 20262.814 kr12 kr (0%)
14. maj 20262.826 kr22 kr (1%)
13. maj 20262.804 kr203 kr (7%)
12. maj 20263.007 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret