Gå til hovedindhold

Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå

LenovoEAN: 0199273487431
Pris fra 3.499 krtil 5.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.300 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.431 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 8gb 13 tommer Qualcomm Snapdragon 128gb Grå
3.499 kr
Til butik
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 8gb 13 tommer Qualcomm Snapdragon 128gb Grå billede

Produktinformation

13" 3504x2190 IPS-display med 144 Hz, klart og flydende billede 600 cd/m2 lysstyrke med LED-baggrundsbelysning for letlæselige skærme Snapdragon 8s Gen 4 og 8 GB LPDDR5X holder apps responsive WiFi 7 og Bluetooth 6.0 leverer hurtig, pålidelig forbindelse 10200 mAh batteri med USB PD og medfølgende stylus til brug hele dagen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android-tablets
Artikel nr.: ZAHD0631SE
EAN: 0199273487431
Varenr.: 5020089990
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 - 8GB / 128GB
3.999 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" 13" 13" 128 GB 8GB
4.015 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 13 13 13 128 GB 8GB
4.649 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå
4.685 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Tab Pro Gen 2 13" Android‑tablet - 8/128 GB - luna‑grå
5.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK3.499 kr3.585,25 krKøb
2Proshop DK3.999 kr3.999 krKøb
3CompuMail DK4.015 kr4.015 krKøb
4Ultrashop4.649 kr4.649 krKøb
5CS MEGASTORE DK4.685 kr4.685 krKøb
6Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå i 67 dage. Laveste pris i perioden er 3.431 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.643 kr.

Den nuværende pris på 3.499 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ZAHD - Tablet - Android 16 eller senere - 128 GB UFS card - 13 LTPS (3504 x 2190) - microSD indgang - luna-grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.499 kr444 kr (11%)
23. maj 20263.943 kr56 kr (1%)
28. apr. 20263.999 kr505 kr (14%)
10. apr. 20263.494 kr63 kr (2%)
9. apr. 20263.431 kr63 kr (2%)
28. mar. 20263.494 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret