Gå til hovedindhold

Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort

LenovoElektronikEAN: 0195713001595
Pris fra 958 krtil 1.494 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 536 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 790 kr 3. maj

Sammenlign priser på Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 958 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank 20000mAh Sort
958 kr
Til butik
Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank 20000mAh Sort billede

Produktinformation

Lenovo Go USB-C Laptop - Powerbank - 1 x batteri - Litium-polymer - 20000 mAh - 74 Wh - tordensort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 40ALLG2WWW
EAN: 0195713001595
Varenr.: 998965717
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank 20000mAh Sort
1.229 kr
Til butik
Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank 20000mAh Sort billede

Produktinformation

Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank 20000mAh - Sort Opdag den ultimative fleksibilitet med Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank, der leverer en kapacitet på 20000mAh. Designet til moderne brugere, der er altid på farten, giver denne powerbank dig mulighed fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Batterier
EAN: 0195713001595
Varenr.: 41496
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank 20.000 mAh
1.244,69 kr
Til butik
Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank 20.000 mAh billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Powerbank Mærke: Lenovo Størrelse: 20.000 mAh 3 hurtige: Få høj grad af mobilitet og bekvemmelighed med en powerbank En powerbank er en investering i din mobilitet og frihed Kan forlænge levetiden på et batteri Beskrivelse: Lenovo Go...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Powerbanks
EAN: 0195713001595
Varenr.: 4215294
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort
1.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK958 kr958 krKøb
2Ultrashop1.229 kr1.229 krKøb
3Hertels Boresko1.244,69 kr1.244,69 krKøb
4Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.042 kr.

Den nuværende pris på 958 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Lenovo Go Usb-c Laptop Power Bank (20000 Mah) 20000, 74mah Grå, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026958 kr59 kr (7%)
27. maj 2026899 kr109 kr (14%)
3. maj 2026790 kr103 kr (12%)
30. apr. 2026893 kr74 kr (8%)
29. apr. 2026967 kr152 kr (14%)
28. apr. 20261.119 kr52 kr (4%)
27. apr. 20261.171 kr52 kr (5%)
24. apr. 20261.119 kr52 kr (4%)
23. apr. 20261.171 kr52 kr (5%)
8. apr. 20261.119 kr52 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret