Gå til hovedindhold

Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk

LenovoTastaturerEAN: 0195892115175
Pris fra 253 krtil 319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Essential Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk
253 kr
Til butik
Lenovo Essential Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo Essential Wired Combo - Sæt med mus og tastatur - USB - QWERTY - Nordisk - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X31R64446
EAN: 0195892115175
Varenr.: 1003138853
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential Wired Combo - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
256 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential Wired Combo - Sæt med mus og tastatur - USB - QWERTY - Nordisk - sort
263 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk
274 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur og mus kablet - Lenovo Essential Wired Combo, USB, nordisk
-10%279 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur og mus kablet - Lenovo Essential Wired Combo, USB, nordisk
-9%299 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Essential Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK253 kr253 krKøb
2Proshop DK256 kr295 krKøb
3CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
4Dustin DK274 kr360,25 krKøb
5Boligcenter DK279 kr279 krKøb
6Vivas DK299 kr368 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk i 55 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 253 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Lenovo 4x31r64446 Tastatur Mus Inkluderet Universel Usb Nordisk Sort Ledningsført Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026253 kr24 kr (10%)
28. apr. 2026229 kr28 kr (11%)
16. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026255 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026254 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret