Gå til hovedindhold

Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå

Pris fra 352 krtil 578 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 22. maj

Sammenlign priser på Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo USB-C Dockingstation
352 kr
Til butik
Lenovo USB-C Dockingstation billede

Produktinformation

Lenovo - Dockingstation - USB-C - HDMI, DP - 65 watt - Europa

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 40B30090EU
EAN: 0195892052982
Varenr.: 1000809031
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Docking Station - USB-C - DP+HDMI - 65W
352 kr
Til butik
Lenovo Docking Station - USB-C - DP+HDMI - 65W billede

Produktinformation

Dockingstation der udvider en laptops tilslutningsmuligheder med flere USB- og skærminterfaces til brugere, som har brug for problemfri tilslutning af periferiudstyr og eksterne skærme, stabil strømforsyning og bred kompatibilitet i professionelle og mobile arbejdsmiljøer. Interface: USB-C Porte: 2× USB-C, 3× USB 3.1 Videoudgange: 1× DisplayPort, 1× HDMI Strøm: 65 W Medfølgende kabel: USB-C kabel 1 m Giver kompakt og pålidelig tilslutning, holder enheder opladet samtidig med at den driver eksterne skærme og flere enheder, hvilket forenkler skrivebords- og rejseopsætninger uden ekstra adaptere.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: 40B30090EU
EAN: 0195892052982
Varenr.: 3127572
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - Dockingstation - USB-C - DP, HDMI - 65 Watt - Europa
358 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C dockingstation Lenovo - HDMI/DP - 65 W - stormgrå
-20%449 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C dockingstation Lenovo - HDMI/DP - 65 W - stormgrå
-19%469 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo USB-C Dockingstation
479 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå
578 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK352 kr352 krKøb
2Proshop DK352 kr391 krKøb
3CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr538 krKøb
6Ultrashop479 kr479 krKøb
7Superprice.dk578 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Lenovo 40B30090EU dockingstation 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026352 kr3 kr (1%)
30. maj 2026355 kr3 kr (1%)
27. maj 2026352 kr9 kr (3%)
22. maj 2026343 kr9 kr (3%)
29. apr. 2026352 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026353 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026356 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026353 kr6 kr (2%)
11. apr. 2026359 kr9 kr (2%)
29. mar. 2026368 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret