Gå til hovedindhold

Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm

LencoElektronikEAN: 8711902038177
Pris fra 460 krtil 789 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 444 kr 15. maj

Sammenlign priser på Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 460 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco TT-10 Pladespiller Brun
460 kr
Til butik
Lenco TT-10 Pladespiller Brun billede

Produktinformation

Lenco TT-10 - Pladespiller - brun

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: TT10
EAN: 8711902038177
Varenr.: 993072767
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm
474 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco PHONO TT-10BN - Suitcase Record Player with speakers - Brown - Pladespiller Brun
486 kr
Til butik
Lenco PHONO TT-10BN - Suitcase Record Player with speakers - Brown - Pladespiller Brun billede

Produktinformation

Kuffertpladespiller Lenco PHONO TT-10BN kombinerer en bærbar pladespiller i retrolook med to indbyggede højttalere, remtræk og multihastigheds vinylafspilning i en brun kuffert. Classic Phono TT-10 er en brugervenlig stereo pladespiller til vinylplader, beskyttet af en praktisk kuffert, så du kan tage din musik med på rejsen. Den har en keramisk stereo-pickup med integreret nål og understøtter 33 RPM, 45 RPM og 78 RPM afspilning samt tilslutninger til hovedtelefoner og eksternt lydudstyr. 3-hastigheds afspilning: 33/45/78 RPM Remtræk pladespiller Indbyggede højttalere: 2 integrerede højttalere Indgange/udgange: AUX-indgang, RCA-lydudgang, line-in Hovedtelefonudgang: 3.5 mm stereo mini-jack Inkluderer: AC-adapter Nyd vinyllyd derhjemme eller på farten med fleksible lydtilslutninger til hovedtelefoner eller eksterne højttalere.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Pladespiller
Artikel nr.: Lenco TT10
EAN: 8711902038177
Varenr.: 2976737
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Kuffertpladespiller med 2 indbyggede højttalere Brun - TT-10BN
511 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kuffert pladespiller med 2 indbyggede højtalere Brun
-13%789 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK460 kr460 krKøb
2CS MEGASTORE DK474 kr513 krKøb
3Proshop DK486 kr525 krKøb
4Butik24 DK511 kr511 krKøb
5Estore DK789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm

PriceData har fulgt prisen på Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 436 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 460 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Lenco TT-10, Bæltedrevet pladespiller, Automatisk, Sort, Brun, Rustfrit stål, Træ, 33,45,78 rpm, 33,45,78 rpm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026460 kr1 kr (0%)
26. maj 2026459 kr15 kr (3%)
15. maj 2026444 kr1 kr (0%)
14. maj 2026445 kr1 kr (0%)
13. maj 2026444 kr4 kr (1%)
12. maj 2026448 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026444 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026445 kr13 kr (3%)
23. apr. 2026458 kr2 kr (0%)
16. feb. 2026460 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret