Gå til hovedindhold

Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige

LencoElektronikEAN: 8711902041122
Pris fra 1.439 krtil 2.129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco LBT-188 Pladespiller Beige
1.439 kr
Til butik
Lenco LBT-188 Pladespiller Beige billede

Produktinformation

Lenco LBT-188 - Pladespiller - fyr

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: LBT188PINE
EAN: 8711902041122
Varenr.: 994739533
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Pladespiller med Bluetooth®-transmission Pine - LBT-188PI
1.447 kr
Til butik
Lenco - Pladespiller med Bluetooth®-transmission Pine - LBT-188PI billede

Produktinformation

Lenco LBT-188 er en pladespiller med Bluetooth®-funktionalitet. Det er nemt og bekvemt at tilslutte denne pladespiller til din Bluetooth®-højttaler eller dine hovedtelefoner, hvilket giver den ideelle opsætning til at nyde en fuld, varm lyd, mens du slapper af i sofaen derhjemme. Find dine gamle plader frem fra loftet, og afspil dem på denne moderne pladespiller. Nyd den krystalklare lyd af din vinyl, både den gamle og den nye. Skift fra 33 til 45 rpm for at afspille din vinylplade i den rigtige hastighed.Der medfølger et analogt til digitalt konverteringssystem med en USB-forbindelse, så du nemt kan arkivere din dyrebare vinyl til din computer ved hjælp af USB-porten på bagsiden af pladespilleren.LBT-188 har en pladespillerplade af metal, remtræk, RCA-tilslutning og en arm med modvægt. Plastdækslet sikrer, at din pladespiller ikke forsvinder under et lag støv, og beskytter den mod skader udefra.Pladespilleren leveres komplet med CE-UK multistik og AC-strømforsyningsadapter.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Underholdning
Artikel nr.: 8711902041122
EAN: 8711902041122
Varenr.: 8711902041122
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige
1.457 kr
Til butik
Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige billede

Produktinformation

Pladespiller Lenco LBT-188PI i fyrretræsfinish med indbygget Bluetooth-sender, remtræk og USB analog-til-digital-konvertering til arkivering af vinyl på en computer. Nyd vinylafspilning med stereolyd og nem trådløs lytning ved at forbinde til Bluetooth-højttalere eller hovedtelefoner, mens Audio-Technica AT3600L moving-magnet-pickup og metalpladetallerken hjælper med at levere klar lyd fra både gamle og nye plader. Skiftbar 33 og 45 rpm afspilning USB type-B forbindelse med indbygget USB-lydadapter RCA phono lydudgang Tonearm med modvægt Aftageligt støvlåg med hængsler Inkluderer AC-adapter, USB-kabel og 45 rpm adapter En moderne pladespilleropsætning, der gør det nemt at lytte trådløst og bevare din vinylsamling digitalt.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Pladespiller
Artikel nr.: LBT188PINE
EAN: 8711902041122
Varenr.: 2812903
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco Pladespiller med Bluetooth®-transmission Pine
-34%1.990 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pladeafspiller med Bluetooth® transmission Pine
-13%2.129 kr
Før 2.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.439 kr1.439 krKøb
2Butik24 DK1.447 kr1.447 krKøb
3Proshop DK1.457 kr1.457 krKøb
4Teknikproffset DK1.990 kr2.039 krKøb
5Estore DK2.129 kr2.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige

PriceData har fulgt prisen på Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.439 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.490 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Lenco LBT-188PI - Record Player with Bluetooth® transmission wood - Pine - Pladespiller Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.439 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.447 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.445 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.441 kr4 kr (0%)
14. maj 20261.445 kr4 kr (0%)
13. maj 20261.441 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.450 kr5 kr (0%)
10. maj 20261.445 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.443 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.445 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret