Gå til hovedindhold

Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU

LencoElektronikEAN: 8711902037873
Pris fra 1.150 krtil 1.911 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 761 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1150 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco DVP-910BU, Bærbar DVD afspiller, Konvertibel, Sort, Blå, CD, DVD, 22,9 cm (9), TFT
1.150 kr
Til butik
Lenco DVP-910BU, Bærbar DVD afspiller, Konvertibel, Sort, Blå, CD, DVD, 22,9 cm (9), TFT billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Bærbar DVD-afspiller
Farve: 4
Artikel nr.: DVP910BLAU
EAN: 8711902037873
Varenr.: 4121391
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco DVP-910BL - Portable 9" DVD player with USB headphones and mounting bracket - Blue/Black
1.150 kr
Til butik
Lenco DVP-910BL - Portable 9" DVD player with USB headphones and mounting bracket - Blue/Black billede

Produktinformation

Bærbar DVD-afspiller Lenco DVP-910BL har en 9" farve LCD-skærm med 180° dreje/vippefunktion, USB-afspilning, indbyggede stereohøjttalere, genopladeligt batteri og inkluderer hovedtelefoner samt et monteringsbeslag til nakkestøtte i Blue/Black. Denne kompakte topindlæste DVD-afspiller er designet til rejser og lader dig se film, afspille MP3-lyd og vise JPEG-fotos fra diske eller USB-enheder med fleksible betragtningsvinkler og nem montering i bilen. 9" TFT/LCD-farvedisplay med 180° roterbar skærm USB-port til video-, lyd- og fotoafspilning Understøtter MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4, MP3 og JPEG Integreret stereohøjttalersystem (2 indbyggede højttalere) Integreret genopladeligt batteri til op til 2 timer Hovedtelefontilslutning (3.5 mm) til privat lytning Inkluderer bilstrømadapter, hovedtelefoner og monteringssæt til nakkestøtte Nyd bekvem underholdning på farten med fleksibel skærmplacering og enkel, familievenlig medieafspilning.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Blu Ray DVD afspiller
Artikel nr.: DVP910BLAU
EAN: 8711902037873
Varenr.: 2938779
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU
1.151 kr
Til butik
Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU billede

Produktinformation

Leder du efter den perfekte rejsekammerat til køreturen eller togrejsen med familien? Lenco DVP-910 er en kompakt, bærbar dvd-afspiller, der gør enhver rejse mere underholdende for børn og voksne. Den praktiske størrelse og det lette design gør det let at tage afspilleren med overalt.Lenco DVP-910 er udstyret med en 9-tommers TFT-skærm med en opløsning på 800 x 480 pixels, som kan drejes og vippes 180 grader. Denne fleksibilitet gør det let at opnå den bedste synsvinkel – perfekt, når flere børn ønsker at se film sammen.Med USB-porten får du ekstra fleksibilitet til at vise dine egne videoer og billeder på farten, så hele familien kan få glæde af medbragt underholdning uden kabelrod.Takket være det indbyggede genopladelige batteri kan du bruge dvd-afspilleren, uden at være afhængig af strømudtag. To indbyggede højttalere sikrer god lydkvalitet, så film og musik kan nydes på turen. Fastgør dvd-afspilleren sikkert bag på forsædets nakkestøtte, så børnene kan se skærmen i en behagelig og sikker position. Tilslut hovedtelefoner for at skabe et privat lyttemiljø og undgå at forstyrre andre undervejs.Med sin bærbarhed, fleksible skærm, multimediekompatibilitet og praktisk tilbehør er Lenco DVP-910 et oplagt valg til familieudflugter og lange ture. Opdag flere pålidelige produkter fra Lenco i .

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Underholdning
Artikel nr.: 8711902037873
EAN: 8711902037873
Varenr.: 8711902037873
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort
-35%1.294 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bærbar 9" DVD-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå/Sort
-13%1.639 kr
Før 1.889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lenco Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort
1.911 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.150 kr1.150 krKøb
2Proshop DK1.150 kr1.150 krKøb
3Butik24 DK1.151 kr1.151 krKøb
4Teknikproffset DK1.294 kr1.353 krKøb
5Estore DK1.639 kr1.639 krKøb
6Elvvs.dk1.911 kr1.911 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU

PriceData har fulgt prisen på Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.150 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.188 kr.

Den nuværende pris på 1.150 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Lenco - Bærbar 9" dvd-afspiller med USB-hovedtelefoner og monteringsbeslag Blå / Sort - DVP-910BU de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.151 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.152 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.153 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
22. jan. 20261.155 kr13 kr (1%)
14. jan. 20261.168 kr1 kr (0%)
12. jan. 20261.169 kr1 kr (0%)
11. jan. 20261.170 kr1 kr (0%)
9. jan. 20261.171 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret