Gå til hovedindhold

Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk.

LeitzPlastlommerEAN: 4002432363414
Pris fra 163 krtil 295,94 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 132,94 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 6. maj

Sammenlign priser på Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kataloglommer Leitz A4 170my med præg - (10 stk.)
163 kr
Til butik
Kataloglommer Leitz A4 170my med præg - (10 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Øvrige
Farve: 1
Artikel nr.: 47561003
EAN: 4002432363414
Varenr.: 1065695
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
163 kr
Til butik
Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk. billede

Produktinformation

Fremstillet af 48 % præ-consumer PVC plast, eksternt revideret og certificeret af UL Velegnet til daglig brug derhjemme, på kontoret eller i skolen Universel hulkant med 11 huller muliggør praktisk opbevaring af dokumenter i brevordnere og ringbind

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Lommer Omslag Registre
Artikel nr.: 47561003
EAN: 4002432363414
Varenr.: 2677172
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Kataloglomme 170my PVC præget A4 TÅ (10)
189,67 kr
Til butik
Kataloglomme 170my PVC præget A4 TÅ (10) billede

Produktinformation

Lomme ekspanderende Leitz 170my A4 Ekspanderbar 20 mm fold giver mulighed for arkivering af store dokumenter og kataloger. Ideel til brev- og ringordnere Har stor kapacitet, passende til 200 ark A4 (80 gsm) Meget holdbar. Stærk, blød og præget folie i 0,1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Plastlommer
EAN: 4002432363414
Varenr.: LTZ47561003
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Lomme t/kataloger A4
207,95 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Lomme katalog 170my A4 med præg æsk/10 47561003 Modsvarer: N/A
211,5 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kataloglommer Leitz A4 m/præg 170my 10st
236,25 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kataloglommer Leitz 0,17 10 stk.
295,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK163 kr202 krKøb
2Proshop DK163 kr202 krKøb
3Officely.dk189,67 kr189,67 krKøb
4RedOffice Konpap207,95 kr207,95 krKøb
5InkClub DK211,5 kr211,5 krKøb
6Nova Nordic A/S236,25 kr236,25 krKøb
7Hertels Boresko295,94 kr295,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk.

PriceData har fulgt prisen på Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk. i 161 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Leitz Premium Lomme ekspanderende 170my A4, 48 % præ-consumer recirkuleret plast, pose med 10 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026163 kr11 kr (7%)
17. maj 2026152 kr1 kr (1%)
14. maj 2026151 kr1 kr (1%)
13. maj 2026152 kr1 kr (1%)
11. maj 2026153 kr1 kr (1%)
8. maj 2026154 kr17 kr (12%)
6. maj 2026137 kr1 kr (1%)
5. maj 2026138 kr1 kr (1%)
4. maj 2026139 kr1 kr (1%)
3. maj 2026140 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret