Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A

LeitzElektronikEAN: 4002432134687
Pris fra 655 krtil 1.084,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 429,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 652 kr 4. maj

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 655 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monitorarm Leitz Ergo mørkegrå - dual - pladsbesparende
655 kr
Til butik
Monitorarm Leitz Ergo mørkegrå - dual - pladsbesparende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Bord
Farve: 1
Artikel nr.: 65370089
EAN: 4002432134687
Varenr.: 20339995
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm
759 kr
Til butik
Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm billede

Produktinformation

Til montering af to skærme. Justerer ubesværet dine skærme til den ideelle højde. Har en positiv indvirkning på kropsholdningen, understøtter nakke- og skulderkomforten og øger produktiviteten, når den placeres korrekt som anbefalet. Det pladsbesparende design er ideelt til små arbejdsområder. Frigør værdifuld plads på skrivebordet.

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: 65370089
EAN: 4002432134687
Varenr.: 3211243
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Monitor Arm Dual, pladsbesparende 17"-32" flad / buet skærm
799 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Monitor Arm Ergo Space Saving Dual, Dark Grey
810,38 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Dobbelt Monitorarm
874 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A
949 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leitz Ergo dual monitorarm
1.084,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK655 kr694 krKøb
2Proshop DK759 kr798 krKøb
3Komplett DK799 kr799 krKøb
4Officely.dk810,38 kr810,38 krKøb
5Dustin DK874 kr960,25 krKøb
6InkClub DK949 kr949 krKøb
7RedOffice Konpap1.084,95 kr1.084,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A i 186 dage. Laveste pris i perioden er 652 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 655 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026655 kr1 kr (0%)
21. maj 2026654 kr1 kr (0%)
20. maj 2026653 kr1 kr (0%)
16. maj 2026654 kr1 kr (0%)
14. maj 2026655 kr1 kr (0%)
13. maj 2026654 kr41 kr (6%)
12. maj 2026695 kr40 kr (6%)
11. maj 2026655 kr1 kr (0%)
9. maj 2026654 kr1 kr (0%)
6. maj 2026655 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret