Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A

LeitzStoleEAN: 4002432129539
Pris fra 430 krtil 669 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408 kr 26. maj

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cosy Active balancebold Rolig blå
430 kr
Til butik
Leitz Ergo Cosy Active balancebold Rolig blå billede

Produktinformation

Ergonomisk sidde- og træningsbold, der holder dig i bevægelse hele dagen. Aktiverer ryg og kernemuskler for at forbedre kropsholdning. Moderne og minimalistisk design. Stilfuld og ergonomisk designet træningsboldstol, der holder dig aktiv hele dagen Tilskynder til bevægelse i ryg og kernemuskler for at forbedre kropsholdning, fleksibilitet og hjælper med at lindre rygsmerter Ideel til brug som en skrivebordsstol for at holde dig i bevægelse, mens du arbejder Brug til træning såsom yoga, gymnastik eller balance træning, rygstrækning, fysioterapi og ab-øvelser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 52790061
EAN: 4002432129539
Varenr.: 3076608
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Cosy Ergo Aktiv Balancebold Blå
449 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Balancebold Leitz Ergo Cosy Active blå Ø65 cm
534,69 kr
Til butik
Balancebold Leitz Ergo Cosy Active blå Ø65 cm billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Balancebold Mærke: Leitz Størrelse: Ø 65 cm Farve: Blå 3 hurtige: Et populært træningsredskab Styrker både balle- og sædemuskler Perfekt komplement til din kontorstol Beskrivelse: Balancebolden er den perfekte løsning til at forbedre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Balancebold
Farve: Blå
EAN: 4002432129539
Varenr.: 52790061
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergonomisk balancebold Leitz Cosy blå
605 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK430 kr469 krKøb
2Dustin DK449 kr535,25 krKøb
3Hertels Boresko534,69 kr534,69 krKøb
4CS MEGASTORE DK605 kr804 krKøb
5InkClub DK669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A i 85 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 423 kr.

Den nuværende pris på 430 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy Active balancebold, blå 52790061 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026430 kr22 kr (5%)
26. maj 2026408 kr2 kr (0%)
25. maj 2026410 kr2 kr (0%)
24. maj 2026412 kr2 kr (0%)
23. maj 2026414 kr2 kr (0%)
22. maj 2026416 kr2 kr (0%)
21. maj 2026418 kr2 kr (0%)
20. maj 2026420 kr2 kr (0%)
19. maj 2026422 kr2 kr (0%)
18. maj 2026424 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret