Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A

Pris fra 295 krtil 431 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Grå
295 kr
Til butik
Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Grå billede

Produktinformation

IGR-certificeret ergonomisk luft balancepude med betræk. Aflaster rygsøjlen og forbedrer blodcirkulationen. Moderne og minimalistisk design. Firkantet form giver bedre ergonomi takket være en større siddeflade i forhold til runde standard siddepuder og intuitiv korrekt positionering på stolen. Med stilfuldt betræk. Firkantet form giver bedre ergonomi takket være en større siddeflade i forhold til runde standard siddepuder og intuitiv korrekt positionering på stolen. Rektangeldesign for at sikre korrekt placering på stolen og perfekt rygjustering. Kompatibel med enhver stol for at maksimere komforten på dit arbejdsområde Kan hjælpe med at reducere ubehag, træthed og stivhed, der kan opstå som følge af lange perioder med stillesiddende arbejde og helbredsproblemer som ischias Forbedrer blodcirkulationen og kan aflaste rygsøjlen ved at skabe mikrobevægelser, der opretholder balancen og minimerer kontakten mellem halebenet og stolen Betrækket kan tages af og vaskes i hånden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 65400085
EAN: 4002432134724
Varenr.: 3220059
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Siddepude Ergo Active m/betræk lysgrå
305 kr
Til butik
Siddepude Ergo Active m/betræk lysgrå billede

Produktinformation

Leitz Ergo Active balancepude med betræk er den perfekte siddepude til et behageligt og aktivt arbejdsområde. Denne oppustelige balancepude er designet til at blive brugt på enhver stol og hjælper med at styrke ryggen ved at skabe mikrobevægelser, så man...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomisk tilbehør
EAN: 4002432134724
Varenr.: LTZ65400085
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A
399 kr
Til butik
Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Firkantet form giver bedre ergonomi takket være en større siddeflade i forhold til runde standard siddepuder og intuitiv korrekt positionering på stolen. Rektangeldesign for at sikre korrekt placering på stolen og perfekt rygjustering. Kompatibel med enhver stol for at maksimere komforten på dit arbejdsområde Kan hjælpe med at reducere ubehag, træthed og stivhed, der kan opstå som følge af lange perioder med stillesiddende arbejde og helbredsproblemer som ischias Forbedrer blodcirkulationen og kan aflaste rygsøjlen ved at skabe mikrobevægelser, der opretholder balancen og minimerer kontakten mellem halebenet og stolen Betrækket kan tages af og vaskes i hånden Kan bære op til 150 kg, når den placeres på en stol Testet og anbefalet af det tyske IGR-institut for sundhed og ergonomi i henhold til DIN 26800 EN ISO 15537 Ideel til brug i hjemmet eller på kontoret som en fuldt mobil løsning Leveres med en luftpumpe Plastfri emballage Leitz Ergo-serien kombinerer stil med førsteklasses kvalitet for at skabe et ergonomisk og aktivt arbejdsmiljø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Kontormateriale,Sædehynder og fodstøtter,Ergonomi
EAN: 4002432134724
Varenr.: 65400085
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Active Wobble-pude
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK295 kr334 krKøb
2Officely.dk305 kr305 krKøb
3InkClub DK399 kr399 krKøb
4Dustin DK431 kr517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 282 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Lysgrå 65400085 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026295 kr10 kr (3%)
26. maj 2026305 kr1 kr (0%)
18. maj 2026304 kr10 kr (3%)
17. maj 2026314 kr8 kr (3%)
14. maj 2026306 kr2 kr (1%)
12. maj 2026308 kr1 kr (0%)
11. maj 2026309 kr1 kr (0%)
9. maj 2026310 kr2 kr (1%)
6. maj 2026312 kr1 kr (0%)
5. maj 2026313 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret