Gå til hovedindhold

Euromic LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150)

EuromicTilbehør til økserEAN: 4895028528102
Pris fra 94 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago Lloyd nøglering med LED lys
94 kr
Til butik
LEGO Ninjago Lloyd nøglering med LED lys billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Alt LEGO
Farve: 1
Artikel nr.: 4004036-LGL-KE150H
EAN: 4895028528102
Varenr.: 20444075
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150)
139 kr
Til butik
LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150) billede

Produktinformation

Vis verden, hvor meget du elsker LEGO Ninjago, med en LEGO minifigur-nøglering med LED-lys. LEGO nøglering med en stor minifigur med bevægelige arme, et skarpt LED-lys i begge fødder, bevægelige ben, der lader lyset skinne i forskellige retninger, og en knap på kroppen til at tænde lyset. Meget fin til en (skole)taske, frakke eller nøglebundt. Automatisk slukfunktion for at spare på batteriet, Den store minifigur kan ikke fjernes fra nøgleringen, Dette produkt bruger to CR2025-batterier (medfølger), Minifiguren er ca. 9 cm høj, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO LED
Kategori: Øvrige accessories
EAN: 4895028528102
Varenr.: C93706
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Ninjago - Ledlite Nøglering - Lloyd
139,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ninjago Nøglering m. Lommelygte - Lloyd
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2Teknikproffset DK139 kr188 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LEGO Nøglering m/LED Ninjago - Lloyd (4004036-LGL-KE150) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202694 kr16 kr (15%)
5. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026111 kr4 kr (3%)
19. mar. 2026115 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026116 kr3,95 kr (3%)
6. mar. 2026119,95 kr3,95 kr (3%)
3. mar. 2026116 kr3,95 kr (3%)
28. jan. 2026119,95 kr9,05 kr (7%)
17. jan. 2026129 kr13 kr (11%)
11. jan. 2026116 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret