Gå til hovedindhold

LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018031995
Pris fra 599 krtil 1.256 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 657 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71858 De Fire Våben-smedjen - 15-års jubilæum
599 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71858 De Fire Våben-smedjen - 15-års jubilæum billede

Produktinformation

Fejr 15-års jubilæet for LEGO® NINJAGO® tv-serien med den ikoniske smedje, som er det første sted, man ser i pilotafsnittet. Åbn den for at afsløre et soveværelse og en smedje fyldt med detaljer, og prøv at finde et skjult sæt ninja-klistermærker samt kortet over de gyldne våben. Sættet indeholder 6 minifigurer, herunder for første gang et samlerobjekt af jordens elementmester på en stand. Åbn smedjen for at afsløre et soveværelse og smedje med tilbehør Ninja-legesættet indeholder skjulte ninja-klistermærker og et hemmeligt kort over de gyldne våben Indeholder 6 minifigurer af NINJAGO®-karakterer til rolleleg og ninjaeventyr Gave til drenge, piger og nostalgiske NINJAGO®-fans fra 14 år Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 14+, 1259 elements, 282mm x 456mm x 88mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71858
EAN: 5702018031995
Varenr.: 3404317
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71858 De Fire Våben-smedjen – 15-års jubilæum
608 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ninjago – Smeden med de fire våben – 15-års jubilæum (71858)
706 kr
Til butik
LEGO Ninjago – Smeden med de fire våben – 15-års jubilæum (71858) billede

Produktinformation

Træd ind i verdenen af LEGO® NINJAGO® med sættet, Fire Våben-Smeden 15-års jubilæum, , en hyldest til den elskede tv-seriens varige arv. Dette byggesæt, der er designet til fans på 14 år og derover, inviterer dig til at genskabe den ikoniske smedje, et centralt sted fra pilotafsnittet, der startede det hele. Dette sæt er mere end bare et byggesæt – det er en rejse gennem NINJAGO-historien. Åbn ninja-legetøjet for at afsløre et omhyggeligt detaljeret interiør med et soveværelse og en smedje fyldt med tilbehør og hentydninger til seriens rige fortid. Skjulte ninja-klistermærker tilføjer et element af overraskelse, gemt bag aftagelige udstillinger af hjelme og hætter. Og for dem, der elsker et godt mysterium, afslører et udskubbart skilt det eftertragtede gyldne våbenkort. Sættet indeholder, 1.259 dele, , hvilket sikrer en udfordrende, ,, men givende byggeoplevelse. Uanset om du er en erfaren bygger eller nybegynder, forbedrer appen "LEGO" oplevelsen med digitale instruktioner, der giver dig mulighed for at zoome, rotere i 3D og følge med i dine fremskridt uden besvær. Giv historien liv med, 6 minifigurer,, der repræsenterer nøglefigurer fra serien: Maya, Ray, Nya, smeden Kai og mester Wu. Derudover indeholder sættet for første gang nogensinde en samlerobjekt, elementmesteren af jorden, der stolt vises frem på en piedestal. Dette sæt er perfekt til både leg og udstilling, hvilket gør det til et must-have for enhver NINJAGO-entusiast eller LEGO-samler. Uanset om du genoplever eventyrene med dine yndlingsninjahold eller skaber nye historier, er Four Weapons Blacksmith-sættet en indgang til uendelig kreativitet og sjov. Fejr 15-årsjubilæet for LEGO NINJAGO med dette specialudgave-sæt, og lad fantasien få frit løb, mens du bygger, udforsker og udstiller dette ikoniske stykke NINJAGO-historie. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702018031995
Varenr.: D40879
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO NINJAGO 71858 Smedjen De Fire Våben - 15-års jubilæum
799 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
71858 LEGO Ninjago De Fire Våben-smedjen 15-års jubilæum
799,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO NINJAGO 71858 Smedjen De Fire Våben - 15-års jubilæum
819 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De
899,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 15-årsjubilæum – de fire våbnenes smedje 71858
948 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Ninjago De Fire Våbens Smedje Jubilæum - GEEKD.dk
1.256 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK599 kr638 krKøb
2CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
3Teknikproffset DK706 kr765 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Legekæden799,95 kr799,95 krKøb
6Vivas DK819 kr898 krKøb
7Kids-world.dk899,95 kr899,95 krKøb
8Komplett DK948 kr948 krKøb
9Geekd1.256 kr1.256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De i 151 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 598 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LEGO ® Ninjago - De Fire Våben-smedjen - 15 år... 71858 - 1259 De de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026599 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026598 kr99 kr (20%)
23. maj 2026499 kr49 kr (9%)
28. apr. 2026548 kr21 kr (4%)
9. apr. 2026569 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026568 kr19 kr (3%)
17. mar. 2026587 kr12 kr (2%)
14. mar. 2026575 kr36 kr (6%)
1. mar. 2026611 kr10 kr (2%)
28. feb. 2026621 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret