Gå til hovedindhold

LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele)

LegoByggelegetøjEAN: 5702018063200
Pris fra 87 krtil 216,63 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 129,63 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 22. maj

Sammenlign priser på LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76337 Miles Morales-mech mod Spider-Man 2099
87 kr
Til butik
LEGO Super Heroes Marvel 76337 Miles Morales-mech mod Spider-Man 2099 billede

Produktinformation

Gør dig klar til et episk Spider-Verse-opgør med Spider-Man 2099, Miles Morales og en superhelte-mech i superstørrelse! Sigt og skyd med kamprobottens 3-dobbelte knopskyder, sving spindelvævsrebet og skyd med knivskarpe spindelvæv, når Spider-Man går til modangreb med sin håndholdte laserstråle! Indeholder 2 LEGO® ǀ Marvel minifigurer: Miles Morales og Spider-Man 2099 Byggelegetøjet med en mech-robot er fuldt bevægeligt for at give dynamisk og actionfyldt rolleleg Kamprobottens tilbehør omfatter 3-dobbelt knopskyder, spindelvævsreb og skarpe spind-udladninger Gaveidé til superheltebørn, drenge og piger samt Spider-Man-fans fra 6 år Se udvalget af superhelte-robotter (sælges separat) for at få endnu mere fysisk og aktivt sjov 6+, 135 elements, 157mm x 141mm x 45mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76337
EAN: 5702018063200
Varenr.: 3404341
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel Miles Morales-robot mod Spider-Man 2099 76337
87 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele)
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele) billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Konstruktionsspil Lego Marvel 76337!Antal stykker: 135 DeleFarve: MultifarvetType: KonstruktionsspilAntal spillere: +1 SpillereMateriale: PlastikAnbefalet alder: + 7 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Byggelegetøj
Vægt: 0.89g
EAN: 5702018063200
Varenr.: 2042451
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Superhelte – Miles Morales Mech mod Spider-Man 2099 (76337)
118 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele)
-24%129 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76337 LEGO Super Heroes Miles Morales-mech mod Spider-Man 2099
129,95 kr
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Konstruktionsspil Lego Marvel 76337
216,63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK87 kr126 krKøb
2Komplett DK87 kr87 krKøb
3Boligcenter DK109 kr109 krKøb
4Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
5Vivas DK129 kr198 krKøb
6Legekæden129,95 kr129,95 krKøb
7Streetshoppen216,63 kr216,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele) i 127 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO Marvel 76337 - Miles Morales mech vs. Spider-Man 2099 byggesæt (135 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202687 kr6 kr (7%)
22. maj 202681 kr6 kr (7%)
14. maj 202687 kr1 kr (1%)
16. mar. 202686 kr1 kr (1%)
4. mar. 202687 kr1 kr (1%)
27. jan. 202686 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret