Gå til hovedindhold

LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017824208
Pris fra 349 krtil 529,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 180,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 344 kr 15. apr.

Sammenlign priser på LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes buste af Iron Man MK4 76327
349 kr
Til butik
LEGO Super Heroes buste af Iron Man MK4 76327 billede

Produktinformation

LEGO Super Heroes buste af Iron Man MK4 76327 - Alder 18+, 436 dele - Legetøj & hobby LEGO

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj & hobby
Artikel nr.: 76327
EAN: 5702017824208
Varenr.: 1334842
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76327 Iron Man MK4-buste
359 kr
Til butik
LEGO Super Heroes Marvel 76327 Iron Man MK4-buste billede

Produktinformation

Vær med til at hylde en af de mest populære karakterer i Marvel Cinematic Universe. Denne bygge- og udstillingsmodel viser Iron Man iført MK4-dragten fra Marvel Studios-filmen Iron Man 3. Byggemodellen med 436 elementer har 2 justerbare luftbremseklapper, 2 udfoldelige mikro-missilaffyrere i skuldrene og et drejeligt hoved. På basen er der en trykt navneplade og en aftagelig minifigur af Iron Man. Gengivelse af Iron Man MK4-dragten, som er kendt fra Marvel Studios-filmen Iron Man 3 Omfatter 2 justerbare klapper, 2 udtrækkelige skulderkanoner og et drejeligt hoved Indeholder navneplade og en aftagelig LEGO® ǀ Marvel Iron Man-minifigur Gaveidé til en far, mor eller enhver anden voksen superheltefan, herunder dig selv Hæfte med byggevejledning udformet som coffee-table-bog med flere designdetaljer 18+, 436 elements, 262mm x 222mm x 62mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76327
EAN: 5702017824208
Varenr.: 3340314
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk
375 kr
Til butik
LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO tbd 76327 LEGO ® ǀ Marvel Iron Man MK4-buste (76327) er en hyldest til en af de mest populære figurer i Marvel Cinematic Universe. Med 436 elementer og en robust stand er dette byggeprojekt et imponerende samlerobjekt, der vil glæde erfarne modelbyg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017824208
Varenr.: 51623541309776
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Marvel Iron Man MK4 buste - 436 dele, 18+
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Marvel Iron Man MK4 buste - 436 dele, 18+
409 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Superhelte - Iron Man MK4-buste (76327)
459 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Marvel - Iron Man MK4-buste 76327 - 436 Dele
469,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Super Heroes - Iron Man Mk4-buste - 76327
499,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76327 LEGO Super Heroes Marvel Iron Man MK4-buste
529,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK349 kr349 krKøb
2Proshop DK359 kr398 krKøb
3Geekd375 kr375 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb
6Teknikproffset DK459 kr518 krKøb
7Kids-world.dk469,95 kr469,95 krKøb
8Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
9Legekæden529,95 kr529,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 344 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 376 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 362 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LEGO 76327 Marvel Super Heroes Iron Man MK4 - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026349 kr3 kr (1%)
20. maj 2026346 kr3 kr (1%)
19. maj 2026349 kr3 kr (1%)
18. maj 2026346 kr11 kr (3%)
12. maj 2026357 kr18 kr (5%)
27. apr. 2026375 kr31 kr (9%)
15. apr. 2026344 kr31 kr (8%)
13. mar. 2026375 kr5 kr (1%)
11. mar. 2026370 kr6 kr (2%)
3. mar. 2026376 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret