Gå til hovedindhold

LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018066287
Pris fra 654 krtil 1.382 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 728 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 645 kr 19. apr.

Sammenlign priser på LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ideas 21366 Floating Sea Otters
654 kr
Til butik
LEGO Ideas 21366 Floating Sea Otters billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Alt LEGO
Farve: 6
Artikel nr.: 21366
EAN: 5702018066287
Varenr.: 25240541
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere
654 kr
Til butik
LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere billede

Produktinformation

Byg og udstil to søde dyr med et bedårende byggesæt, der viser en mors kærlighed. Lav en detaljeret klodsbygget model af en oddermor, der slapper af i vandet med sin unge hvilende på maven. Juster morens hoved, mund, poter og kløer, og se, hvor nuttet hun bliver. For at variere modellen en smule kan du udstille moren med en musling, der kan bygges. Byg en havoddermor, der flyder blandt tang med sin odderunge En sjov og kreativ aktivitet for nye eller erfarne LEGO® byggere Placer havoddermoren på forskellige måder, så hun holder ungen eller en musling, der kan bygges En sød gave til voksne, der elsker dyr Gør den kreative oplevelse endnu sjovere med LEGO® Builder appen 18+, 1234 elements, 262 x 382 x 118 MM...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21366
EAN: 5702018066287
Varenr.: 3404106
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ideas Flydende havøgler 21366
729 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21366 LEGO LEGO Ideas Flydende havoddere
759,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+)
-8%779 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+)
-8%799 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ideas - Flydende Havoddere 21366 - 1234 Dele
949,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Flydende Havoddere - GEEKD.dk
1.382 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK654 kr693 krKøb
2Proshop DK654 kr693 krKøb
3Komplett DK729 kr729 krKøb
4Legekæden759,95 kr759,95 krKøb
5Boligcenter DK779 kr779 krKøb
6Vivas DK799 kr878 krKøb
7Kids-world.dk949,95 kr949,95 krKøb
8Geekd1.382 kr1.382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+) i 112 dage. Laveste pris i perioden er 645 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 682 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO Ideas 21366 Flydende havoddere - byggesæt til voksne (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026654 kr36 kr (5%)
29. maj 2026690 kr10 kr (1%)
28. maj 2026680 kr4 kr (1%)
9. maj 2026684 kr7 kr (1%)
27. apr. 2026677 kr14 kr (2%)
21. apr. 2026691 kr46 kr (7%)
19. apr. 2026645 kr46 kr (7%)
13. apr. 2026691 kr7 kr (1%)
11. apr. 2026684 kr7 kr (1%)
9. apr. 2026691 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret