Gå til hovedindhold

LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018063590
Pris fra 777 krtil 1.495 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 718 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 649 kr 1. jun.

Sammenlign priser på LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11376 Ford Model T
777 kr
Til butik
LEGO Icons 11376 Ford Model T billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO® Themes A-C
Farve: 6
Artikel nr.: 11376
EAN: 5702018063590
Varenr.: 25240540
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11376 Ford Model T
777 kr
Til butik
LEGO Icons 11376 Ford Model T billede

Produktinformation

Tag på en nostalgisk rejse med dette LEGO® Icons modelbilsæt til voksne. Indfang elegancen fra 1910'ernes Ford Model T med skinnende sort karrosseri, gyldne detaljer og høje egerfælge med tynde hvide dæk. Kopien har autentiske funktioner, bl.a. et stoftag, der kan foldes tilbage, og en foldbar delt forrude. Nyd en berigende byggeoplevelse, og udstil din kreation, så alle kan beundre den. Model af veteranbil med høje egerfælge og tynde hvide gummidæk Ford Model T med foldbart stoftag og delt forrude, der kan foldes ned Udstillingsmodel af vintage-bil til bolig- og kontorindretning Sjov fødselsdagsgave eller julegave til fans af klassiske amerikanerbiler Omfatter 3D-vejledninger i LEGO® Builder appen 18+, 1060 elements, 262 × 382 × 94 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11376
EAN: 5702018063590
Varenr.: 3404091
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
11376 LEGO Icons Ford Model T
879,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+)
-6%999 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+)
-6%1.019 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Icons - Ford Model T 11376 - 1060 Dele
1.049,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® Icons - Ford Model T - GEEKD.dk
1.495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK777 kr816 krKøb
2Proshop DK777 kr816 krKøb
3Legekæden879,95 kr879,95 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb
6Kids-world.dk1.049,95 kr1.049,95 krKøb
7Geekd1.495 kr1.495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+) i 113 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LEGO Icons 11376 Ford Model T - byggesæt til voksne (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026777 kr128 kr (20%)
1. jun. 2026649 kr128 kr (16%)
31. maj 2026777 kr128 kr (20%)
23. maj 2026649 kr142 kr (18%)
21. maj 2026791 kr1 kr (0%)
9. maj 2026790 kr38 kr (5%)
8. maj 2026752 kr39 kr (5%)
30. apr. 2026791 kr38 kr (5%)
21. apr. 2026829 kr52 kr (7%)
19. apr. 2026777 kr52 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret