Gå til hovedindhold

LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne

LEGOSamleklodserEAN: 5702018062760
Pris fra 656 krtil 1.415 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 759 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 549 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 656 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11372 Efterårshave og hytte
656 kr
Til butik
LEGO Icons 11372 Efterårshave og hytte billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Icons
Farve: 1
Artikel nr.: 11372
EAN: 5702018062760
Varenr.: 25075733
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11372 Efterårshave og hytte
656 kr
Til butik
LEGO Icons 11372 Efterårshave og hytte billede

Produktinformation

Nyd efteråret med LEGO® Icons sættet Efterårshave og hytte, et byggeprojekt for voksne. Skab en idyllisk oase med levende farver, træer, blomster, en å med trædesten, skovdyr og en malerisk hytte med et hyggeligt køkken. Placer træerne, blomsterne, grøntsagsvognen, soluret og havenissen, så haven ser perfekt ud, før du udstiller din kreation, så alle kan nyde den. Med en hytte, træer, planter, cottagecore-indretningselementer og skovdyr Placer planterne og indretningen for at skabe dit eget havedesign En sjov fødselsdagsgave til mænd og kvinder, der elsker naturen Skab et farverigt indretningselement til hjemmet eller kontoret med dette byg-selv-sæt Find udførlige 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 18+, 1102 dele, 262mm x 382mm x 94mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11372
EAN: 5702018062760
Varenr.: 3404085
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne
-11%739 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne billede

Produktinformation

Fordele ved LEGO byggesæt til voksneSkab en stemningsfuld efterårsscene med LEGO Icons Efterårshave ved hytte. Sættet er designet til 18+ og indbyder til fordybelse, når den charmerende hytte og den lille have med træer, vandløb og detaljer sættes sammen. De varme efterårsfarver og de mange små elementer gør modellen til et dekorativt blikfang på hylden.Perfekt til afslapning og udstillingMed i alt 1.102 klodser får du en tilfredsstillende byggeoplevelse med vejledning fra en medfølgende byggevejledning. Modellen egner sig både til erfarne LEGO fans og nye voksne byggere, der vil skabe et display-stykke inden for LEGO og byggelegetøj.Serie: LEGO IconsElementer: 1.102 stk.Anbefalet alder: 18+ årByggevejledning: JaModelmål: Bredde: 29 cm, Højde: 19 cm, Dybde: 18 cmPakkens mål: Bredde: 38,2 cm, Højde: 26,2 cm, Dybde: 9,4 cmPakkens vægt: 1,41 kgAdvarsler: Opbevar vigtig information. Ikke egnet til børn under 3 år pga. små dele. Brug under opsyn af en voksen....

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 1.78g
EAN: 5702018062760
Varenr.: 2025567
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne
-11%759 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
11372 LEGO Icons Efterårshave og hytte
759,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 11372 - Autumn Cottage Garden - Icons
909,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Icons - Efterårshave Og Hytte 11372 - 1102 Dele
924,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Icons efterårshave med lille hus 11372
1.015 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Icons Efterårshave ved Sommerhus - GEEKD.dk
1.415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK656 kr695 krKøb
2Proshop DK656 kr695 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr838 krKøb
5Legekæden759,95 kr759,95 krKøb
6Gucca.dk909,95 kr909,95 krKøb
7Kids-world.dk924,95 kr924,95 krKøb
8Komplett DK1.015 kr1.015 krKøb
9Geekd1.415 kr1.415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne

PriceData har fulgt prisen på LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne i 163 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 658 kr.

Den nuværende pris på 656 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LEGO Icons 11372 Efterårshave ved hytte - byggesæt til voksne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026656 kr107 kr (19%)
28. apr. 2026549 kr107 kr (16%)
11. mar. 2026656 kr28 kr (4%)
10. mar. 2026628 kr49 kr (8%)
24. feb. 2026579 kr108 kr (16%)
29. jan. 2026687 kr45 kr (7%)
28. jan. 2026642 kr47 kr (7%)
27. jan. 2026689 kr60 kr (8%)
29. dec. 2025749 kr1 kr (0%)
22. dec. 2025748 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret